NETA

שיטת פודרה לגבות מושלמות.

מאמר אודות שיטת פודרה לעיצוב גבות

הקדמה

מה זה שיטת פודרה? איך כדאי ליישם והאם זה מתאים לך? האם את סובלת מגבות דלילות? דבר ראשון, אל תמשיכי למרוט את הגבות בעצמך כי יש מצב שאת עושה יותר נזק מתועלת. ניקוי גבות לא מקצועי עלול לגרום לקרחות ולגבות דלילות ביחד עם עוד כמה סיבות כמו: גנטיקה, חשיפה לפגעי הסביבה, בעיות בעור ומחלות וטיפולים שונים. 

אבל מה שחשוב הוא: שיש פתרון: שיטת פודרה משולבת, טיפול בשיטת השערה. עם שיטת פודרה. גם שערות שמוסיפות נפח וצורה לגבה וגם הצללה להוספת עומק בגבה. שתי השיטות משולבות יחד, משלימות לכדי גבה הורסת וטבעית לאורך זמן וגם לך יש דרך להיפרד מהגבות הדלילות שלך ולהכיר את השיטה שתעניק לך את הגבות המלאות שאת חולמת עליהן.

טיפול שיטת פודרה, האם זה מתאים לך?

אם התעניינת קצת בנושא של עיצוב גבות, בוודאי שמעת על עיצוב גבות בשיטת השערה אם את עדיין לא יודעת מה זה, אני ממליצה לך לקרוא את המאמר המורחב שלי מה זה שיטת השערה?  – השיטה המוכרת ביותר בעולם המיקרו פיגמנטציה.
מדובר בטיפול קליל במהלכו מוחדר בעדינות פיגמנט אל תוך חריצים קטנים שיוצרים מחטים דקיקות בעור, מה שמעניק מראה טבעי שמחליף את עיצוב הגבות המיושן של פעם, שנראה
עמוס ומלאכותי. 

בלינק הזה – תוכלי לראות את העבודה הנדרשת כדי לאפר גבות פודרה
דוגמא לאיפור גבות פודרה, האם אנחנו יכולות להתמודד עם טיפול כזה בכל יום?
לא נראה לי, אולם כדי לקבל אפקט מרשים באמת, אני בוחנת אפשרות להוסיף הצללה לטיפול ולבצע שילוב של שתי השיטות. אם שיטת השערה מטרתה להעניק לגבות מראה שופע, הרי שטיפול של עיצוב גבות שיטת פודרה נועד על-מנת להפוך את עיצוב הגבות למושלם.

עיצוב גבות בשיטת השערה מוסיף המון לגבות, שמזכירה את ההצללה הטבעית הנוצרת בגבות עם שיער טבעי. כלומר, השילוב בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין האבקה מכנית של היוד בגבה, מעצים את התוצאה, והוא זה שמעניק לגבות מראה טבעי.

איך מתבצע טיפול שיטת פודרה ?

1. אבחון וסקיצה לקראת טיפול

שיטת הפודרה תתבצע לאחר שקודם כל החלטנו על אופי עיצוב הגבות,
הלקוחה שבתמונה, הגיעה אלי עם רצון למלא את הגבות ולהפסיק לאפר בכל
בוקר את הגבות. מה גם שהיד שלה לא הייתה מיומנת ולכן איפור הגבות עשה יותר
נזק מאשר תועלת.

שיטת פודרה טרום תהליך
בתמונה הבאה ניתן לראות כי ללקוחה יש חוסרים ודלילות בקדמת הגבה.

לאחר מכן, ביצענו עיצוב לגבות וסקיצה על מנת לוודא שהגבות סימטריות ומתאימות
למבנה הפנים. שלב זה הוא קריטי מאחר והלקוחה מבינה בשלב זה כיצד הגבות שלה
יראו בתצורתן הסופית. בנוסף אני מתכננת את כיוון יצירת השערות, על מנת לוודא שהתוצאה הסופית תהיה טבעית ככל הניתן.

שיטת פודרה - סקיצה טרם טיפול
סקיצה טרם טיפול

2. סיום שיטת השערה והתחלת טיפול פודרה

בשלב הבא, ניתן לראות את הלקוחה עם סיום הטיפול של שיטת השערה, כאשר הגבות שלה נראות מלאות וסימטריות ללא חוסרים. בנוסף אני מוודאת שמשקל השערות (עובי השערות) אכן סימטרי בין שני הצדדים. כדי שלא תהיה שערה אחת יותר עבה מהשנייה.

שיטת פודרה סיום טיפול שערה
סיום טיפול שיטת שערה

3. יישום שיטת פודרה לגבות

כעת אני עוברת להוספת הפודרה, בשיטת הפודרה אני מוסיפה פיקסלים בין השערות ולא בשערות עצמן, כדי לא לייצר נפח פיגמנט כהה. עבודה זו חייבת להיות מאוד מדויקת כדי שהתוצאה תהיה טבעית. והרי לכן שיטת פודרה במלואה.
התוצאה למרות עבודת יד רבה, למבט ראשוני כמעט ואינה נראית לעין וזו בעצם
התצורה שאני רוצה להטמיע אליה, שהגבות מרגישות טבעי, מודגשות אך לא מאופרות יתר על המידה.

שיטת פודרה סיום טיפול
שיטת פודרה סיום טיפול

לסיכום מה חשוב לזכור לגבי עיצוב גבות שיטת פודרה?

גם בשיטת השערה וגם בכל הנוגע לנושא של עיצוב גבות בשיטת פודרה, מומלץ לפנות למעצבת גבות מקצועית המתמחה בשיטות האלו ויודעת לאפיין ולאבחן את מבנה הפנים וצבע השיער המדויק. על-מנת לבחור את הפיגמנט המתאים ביותר עבור ההצללה. עיצוב גבות בשיטת השערה דורש וויסות מדויק ושליטה מלאה במכשור ולכן חשוב למצוא מעצבת גבות בעלת ניסיון ומיומנות. את יכולה לראות בדף הגלרייה שלי עבודות רבות שמשלבות את שיטת הפודרה ושיטת השערה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.