נטע גבות לוגו

קורס שיטת שערה
אצל נטע גבות

זו ההזדמנות שלך ללמוד את המקצוע הלוהט בישראל! קורס שיטת שערה עם פוטנציאל הכנסה התחלתית של 20 אלף ש"ח. (12 מטופלות בחודש)

מעוניינת ליצור איתנו קשר?

או, השאירי פרטים מטה.

אודות השתלמות מקצועית, קורסים, שיטת השערה או הסרת קעקוע, ועוד, אנחנו משתדלים לחזור עוד באותו היום.

פרטים על ההכשרה

לאחר שיחה לאבחון ראשוני, במידה ומצאנו שאנחנו מתאימות האחת לשנייה, אנחנו קובעות תאריך התחלה לקורס הקרוב. צרי איתנו קשר לקבלת כל הפרטים על קורס שיטת שערה.

מה משך הקורס?

משך הלימודים הם חודשיים – כ 8 מפגשים מלאים.

מה כלול בשיטת הלימוד?

  • 8 מפגשים של  4 שעות או יותר.
  • מתחילים מהבסיס.
  • כלול קורס עיצוב גבות מקצועי.
  • ערכת עבודה זהה לשלי. 
  • דגש על פרקטיקה.
  • עבודה על מודליסטיות לכל משך הקורס.
  • כל הטיפים והשיטות שאני מיישמת בסטודיו.
  • לימודים פרונטלים איתי בלבד. 
  • חבילת שיווק האגרסיבית שלי.
  • חבילת ניהול כספים וייצור דוחות.

מקצוע מושלם ומהנה

איך זה לעבוד במקצוע הכי כיפי שיש? בסביבת בנות, שחולקות טיפים, מרכלות, צוחקות, ומשתפות סיפורים? אין יותר כיף מזה. העבודה שלי היא הנאה אחת גדולה כבר 8 שנים. היום אני יודעת שבחרתי נכון. בואי לגלות מה המקצוע קורס שיטת שערה יכול להעניק לך.

הקורס המקצועי בישראל!

האקדמיה של נטע גבות נפתחה לאחר שנים של עבודה בתחום. הלימודים בשיטת לימוד, שמכוונת לפרקטיקה, ללא תאוריות מיותרות, או דוגמאות לא רלוונטיות.

מהמפגש הראשון ועד תום ההכשרה, אני רוצה שתרכשי את הכלים הנכונים עם החשק והדרייב יחד עם רצון עז להתחיל עבוד בתחום ובעצם לצאת לדרך חדשה.

המטרה של הסטודיו היא להכשיר נשים שמעוניינות להתחיל קריירה חדשה או ללמוד מקצוע בתחום ריווחי מאוד, ניתן גם לשלב עם עבודה קיימת. הלימודים שלי בהכשרת קורס שיטת שערה הם לימודי סטודיו בכיתות אמן של עד 8 בנות שחייהן הולכים להשתנות בקרוב.

האם את מצטרפת אלי?

שאלות נפוצות אודות קורס שיטת שערה

השיטה של נטע גבות היא שיטת לימוד מבוססת סטודיו, שמכוונת לפרקטיקה בלבד, בתהליך של 8 שבועות אינטסיביים ובעזרת טכניקת עבודה ייחודית לקלניקה שלי ומזוהה עם הסגנון שלי, את לומדת לשלוט בתנועת מכונה חשמלית עם מחט מאוד דקה ובעזרתה לייצר שערות גבה, לגבות ריקות, השלמות, דלילות, או עיבוי גבות קיימות.
הקריטריונים הם פשוטים: אם יש לך יד יציבה, ואת בשלה ללמוד מקצוע חדש, יש לך מספיק מוטיבציה ורצון להתחייב ללימודים. את יכולה להצליח!
הלימודים מתקיימים בקליניקה שלי בנס ציונה, במתחם הייטיקי מהמם. באווירה נהדרת צעירה וחיובית.
בוודאי, ובסוף אני רוצה שתצאי מצטיינת הקורס ואז נוכל גם לדבר על המשך הקריירה שלך וההשתלבות שלך בסטודיו שלי. ההסמכה היא מכרעת להשלמת הלימודים, אך אל תדאגי, אני מבטיחה שאעשה הכל מהצד שלי להביא אותך הכי מוכנה שאפשר. לקראת מבחן ההסמכה תקבלו את כל הפרטים כיצד זה מתבצע.
אני מתייחסת למקצוע שלי ברצינות, ולעבודה שלי עוד יותר ברצינות. כל מה שאני אומרת וכותבת , אני מתחייבת למספרים. ואני מדברת פה על מישהי שרק התחילה. מתחילה בתחום ולאחר שלמדת אצלי, מחיר הכרות 1500 ₪ לטיפול. 1 טיפולים בשבוע – 6000 ₪ בחודש – 72,000 בשנה. 2 טיפולים בשבוע – 12000 ₪ בחודש – 144,000בשנה. 5 טיפולים בשבוע – 30000 ₪ בחודש – 360,000 בשנה. להמשיך?
נתחיל בתשובה הבסיסית לא. וגם אם יש לך ניסיון, מבחינתי את מתחילה מ 0, יכול להיות שפחות תתרגשי עם המכונה, והעבודה בקליניקה לא תהיה זרה לך, אך הערך המוסף שלי כמנטורית ומדריכה, מגיע מתוך הרצון שלי לעצב את אופי העבודה וליישר איתך קו , איך בדיוק את ממקסמת את התחום הזה לקצה.
את ערכת ההתחלה את מקבלת ממני. והיא כוללת את כל מה שצריך כדי ללוות אותך בתקופה של ההכשרה.

מה מעניין אותך?

תודה שפנית אל נטע גבות

מבטיחה לחזור אלייך בהקדם!

עדכונים אחרונים:

עפרון הגבות ששבר את הרשת חזר למלאי!

דילוג לתוכן