ההבדל בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין קעקוע

ההבדל בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין קעקוע. 

בכל מה שקשור לתחום של עיצוב גבות, הסטנדרטים עולים יותר ויותר עם השנים. גבות מאז ומתמיד היו חלק חשוב מאוד בפנים וסממן לנשיות, על אף שהאופנה שלפיה הן עוצבו השתנתה מעשור לעשור. בסופו של דבר, כולם מבינים שגבות הן המפתח להבעת הפנים והן המקור לאור שמוקרן מהן והרושם שאנו עושים על סביבתנו. זו גם הסיבה שנשים רבות מתעניינות בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה ומעוניינות לתקן את הגבות המדוללות שלהן ולהעניק להן מראה שופע ונשי. אולם רוב הנשים שמתעניינות בשיטות של עיצוב גבות, מגלות שהמבחר הוא גדול ולעיתים קשה להבין לעומק מה ההבדל למשל בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין קעקוע. במאמר הזה ננסה לענות על השאלה ולעשות לכן סדר.

בכל מה שקשור לעיצוב גבות, העומק כן קובע

ההבדל העיקרי בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין קעקוע, הוא העומק אליו מחדירים את הפיגמנט. קעקוע הוא הרבה יותר עמוק וחודר אל שכבות אפידרמיס רבות, במטרה להישאר בהן לתמיד. עיצוב גבות בשיטת השערה, לעומת זאת, משאיר את הפיגמנט על השכבה העליונה בלבד, כמובן תוך הדמיית שיער מדויקת המאפיינת את השיטה הזו. מעצבת גבות מקצועית יודעת לשלוט באופן מלא במכשור בו היא עושה שימוש בטיפולי גבות ולכן שומרת על עומק זהה לאורך כל השטח המטופל. מכיוון שהפיגמנט נמצא על השכבה העליונה בלבד, יש לחדש את מראה הגבות ולקבוע תור חוזר של עיצוב גבות בשיטת השערה, אולם בדרך כלל זה רק לאחר חודשים רבים ואפילו כמה שנים.

מחפשת מעצבת גבות שמומחית בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה?

אם התעניינת כבר בנושא של עיצוב גבות בשיטת השערה, בוודאי שמת לב שיש נותנות שירות רבות בתחום ולעיתים קשה לדעת מי מקצוענית אמתית ותבצע עבודה באיכות גבוהה. ובכן, את יכולה לשים סוף להתלבטויות, כי נטע גבות היא המומחית שלך לנושא של עיצוב גבות בשיטת השערה. נטע מפעילה את רשת נטע גבות ולאחר אבחון מדויק של צבע השיער שלך, כיוון הצמיחה שלו, מבנה הפנים שלך ועוד – מתאימה עבורך את הפיגמנט המתאים ביותר ומבצעת טיפול מדויק, עדין ומקצועי. הקליניקה של נטע גבות היא מוקד עליה לרגל עבור כל מי שמעוניינת בטיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה והדמיית השיער שהיא יוצרת היא כל כך טבעית, עד שקשה להבחין שמדובר בגבות משורטטות.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
המאה ה -21 הביאה עמה כמה פיתוחים טכנולוגיים שהם לא פחות ממהפכניים ואם יש תחום שנתרם מהשגשוג הטכנולוגי הזה יותר מכולם הוא תחום הטיפולים האסתטיים.
netagabot
סקרנים לראות את התהליך של שיטת השערה? צרפתי סרטון קצרצר אודות התהליך בו ביצענו עיתוב גבות בשיטת השערה. בסיום התהליך לבונה נהנית עם גבות מלאות