NETA

שיטת השערה שאלות ותשובות

שאלות ותשובות שיטת השערה

שיטת השערה

הטיפול הנפוץ והמבוקש ביותר בתחום איפור קבוע הוא שיטת השערה, ישנו עניין רב סביב נושא זה והמון אי וודאות, לכן יצרתי את הדף הזה, שנקרא שיטת השערה שאלות ותשובות על מנת לעזור לך עם הנושא.
בדף זה – תוכלי למצוא את כשהאינפורמציה הדרושה לך על מנת לקבל החלטה נכונה,
מאמר זה זכה לכותרת התנך של שיטת שערה והוא משוכפל במקומות רבים ברשת, המאמר מתעדכן מעת לעת ולכן הקפידי שאת באתר של נטע גבות, כדי לקבל את האינפורמציה המדויקת ביותר.  מצורף תוכן עניינים להתנהלות קלה במאמר.  אם יש לך שאלה והיא לא מופיעה פה, שלחי לי ומבטיחה לחזור אליך. 

מחיר שיטת השערה? כמה עולה?

מחיר טיפולים בשיטת השערה תלוי במטפלת, במקצועיות שלה, ובנוסף, מאחר שמדובר בשוק חופשי, כל אחת יכולה לתמחר כפי שהיא מוצאת לנכון, עלייך מוטלת האחריות לעשות את הברור המקיף והמעמיק על מנת לוודא שאת בוחרת נכון.
מחיר טיפול איפור קבוע לגבות יכול לנוע בין 1800 ל3500 ש"ח. 

החלמה שיטת השערה? כמה זמן?

ההחלמה מטיפול שיטת השערה היא מאוד קלה, מאחר שמדובר בטיפול שמתבצע על החלק העליון של העור ללא חדירה עמוקה של המחט, ההגלדה היא מינורית ולא נדרשת כל התערבות של חומרים רפואיים להקלה. ניתן לקרוא בהרחבה אודות תהליך החלמה שיטת השערה

שיטת השערה תמונות לפני ואחרי

תמונות של שיטת השערה ניתן למצוא ברשת למגוון טיפולים תחת איפור קבוע, אם מדובר בטיפולי:
מיקרובליידינג, מכונה או שיטת פודרה, את יכולה לראות תמונות להמחשה מהקליניקה של נטע גבות. ניתן לראות תמונות נוספות בלינק המצורף של לפני ואחרי

אפשר לעשות טיפול שיטת השערה בהריון?

בואי נתחיל מהסוף, לא מומלץ לעשות שום טיפול חודרני במהלך ההיריון, מלבד טיפולים רפואיים חיוניים, ללא אישור רופא.
בשלב ההיריון זרימת הדם, ההורמונים, תהליכים גופניים שאת עוברת לא בטוח שיאפשרו לבצע טיפול עם תוצאה טובה, נכון שבשלב ההיריון במיוחד בשליש האחרון אנחנו רוצות להתכונן לקראת
ביקור העולל, אל תדאגי, את תהיי אהובה כמו שאת.
אני באופן גורף וחד משמעי לא מקבלת לקליניקה שלי מטופלות הריוניות לביצוע טיפול שיטת השערה בהריון, יש זמן מתאים לכל דבר. ולכן אין בכלל מה להרחיב בנושא זה. פשוט לא עושים, אחר כך? תרגישי חופשי לפנות אלי.
הריון קל ♥ 

מה חסרונות טיפול שיטת השערה?

זו אכן שאלה מעניינת. ויש לי דווקא תשובה מאוד ברורה בהקשר זה.
תראי, אם אני מעידה על עצמי, אין לי לקוחה אחת, שלא הייתה מרוצה.  אפילו לא אחת, למה?
כי אני יודעת בדיוק מה אני אמורה לעשות בשלב הטיפול ולאיזו תוצאה אני רוצה להגיע. 

מתי אנחנו נגלה את החסרונות שבשיטה זו? ברגע שנבקר אצל מישהי לא מקצועית, ואז נגלה, שהגבות עקומות, הצבע כהה, ההחלמה קשה, הטיפול לא נעים, פיגמנטים לא טובים או איכותיים, ואז נשאר מתוסכלות עם רצון למחוק את העבודה ולחפש מחדש מטפלת חדשה. הרי גבות מודגשות מלאות זה שלמות, אין מישהי שלא תרצה את זה לעצמה. אז החיסרון היחיד שיכול להיות בשיטת השערה הוא דווקא בתוצאה אם היא לא טובה ואז כמובן אפשר לפנות להסרת קעקוע

שיטת השערה על פי הלכה, מותר לעשות?

יש ששואלות גם האם מותר שיטת השערה לפי הדת?
על פי הדת יש איסור לבצע קעקוע בגוף האדם, אך שיטת השערה אינה קעקוע, אלא איפור קבוע מתכלה שכן מבוסס על מים ולא על יוד. דווקא באתר הלכה יומית, נתנו על זה דגש של ממש עם תשובה מפורטת. 
מאות לקוחות שלי הינן שומרות מסורת ודת ברמות שונות. וסוגיה זו פתורה במלואה לאחר שאלת רב שביצעו כמה מלקוחותיי. 

שיטת השערה פודרה

שיטת השערה פודרה הוא סוג של טיפול מתחום איפור קבוע , שבו המטפלת מייצרת שכבות שונות של דרוגים שונים בעזרת פיזור מכוון של פיגמנט בגוון שונה על גבי הגבה או מרווח פיזור משתנה של נקודות על גבי העור, כך שנוצרת הצללה רבגונית שמדגישה את הגבה.
ניתן לקרוא על התהליך המלא של שיטת פודרה במאמר זה

איך מורידים שיטת השערה?

אם הגעת למצב שאת שואלת איך מורידים שיטת השערה יכולה להיות לכך סיבה אחת בלבד, שהטיפול שביצעה לך המטפלת כשל.  כי אין מצב שבטיפול נכון ואיכותי, את תתחרטי. 
אבל לעניין איך מורידים שיטת שערה? יש שתי דרכים. 
1. זמן. הפיגמנט בשיטת השערה מבוסס מים, ולכן עם הזמן הוא ידהה ויעלם. מדובר על תהליך שבין שנתיים לשלוש עד שהפיגמנט דוהה ונעלם. 
2. האופציה השנייה היא יותר מהירה, הסרת טיפול איפור קבוע, לאחר שלושה חודשים מיום הטיפול, את יכולה להתחיל תהליך של הסרת הטיפול הכושל. 

שיטת השערה או פודרה? מה עדיף?

שיטת השערה מייצרת שערות דקיקות למילוי הגבות או לחסרי גבות, שבו מוסיפים נפח שמייצר מילוי גבה לגבה טבעית. שיטת פודרה הוא סוג של טיפול מתחום איפור קבוע, שבו המטפלת מייצרת שכבות שונות של דרוגים שונים בעזרת פיזור מכוון של פיגמנט בגוון שונה על גבי הגבה או מרווח פיזור משתנה של נקודות על גבי העור, כך שנוצרת הצללה רבגונית שמדגישה את הגבה. 
אפשר לדמות את שיטת הפודרה כמו איפור הגבה. כמו כן אני משתמשת לעתים קרובות בשתי השיטות יחד ליצירת השיטה המשולבת

שיטת השערה או מיקרובליידינג? מה עדיף?

הטעות נעוצה כבר בשאלה ונעשה סדר,
גם מיקרובליידינג וגם שיטת השערה שתיהן מיועדות לייצר שערות קטנות שישתלבו בגבות בשערות הקיימות. שיטת השערה מייצרת שערות דקיקות למילוי הגבות או לחסרי גבות, שבו מוסיפים נפח שמייצר מילוי גבה לגבה טבעית ואת אותו עקרון מבצעים במיקרובליידינג – מדובר בכלי עם להבים קטנות המחובר אליו ועל ידי תנועה סיבובית וקשתית בהפעלת לחץ קבוע מייצרים את השערות. 
לא כל שכן, אופי העבודה וההחלמה שונה בין אחת לשנייה. במאמר זה כתבתי על זה בהרחבה.
מה זה מיקרובליידינג ומה ההבדל משיטת השערה

איך נראית תוצאה של שיטת השערה אחרי שנה?

ברוב המקרים, אם הגעת לטיפול השני בזמן לאחר הטיפול הראשון, כדי לקבע את הטיפול לטווח הארוך, את אמורה להיות עם גבות מושלמות גם לאחר שנה. 
טיפול נכון על ידי מעצבת גבות מומלצת, מאפשר טיפולים שיכולים להישמר לאורך זמן. 
לעתים ישנן בנות שמאוד אוהבות את הגבות חזקות אך לא מודגשות, אז הן באות לחידוש קטן, שלוקח עד שעה, ובדרך זאת מתחזקות את המראה לאורך זמן. 

שיטת שערה המלצות

איך הדברים הכי חשובים שאת רוצה לבדוק ברגע שאת מתכוונת לעשות טיפול. 
כי מה יותר טוב מהמלצה של חברה? או מישהי שכבר עשתה טיפול ומספרת על התהליך.
במיוחד בשביל זה ריכזתי עבורך דף שבו יש את כל ההמלצות מהרשתות החברתיות שלי. למרות זאת את מוזמנת גם לרשום נטע גבות בגוגל ולגלות את הנוכחות שלי ברשת שהיא לא מבוטלת. מקווה לראות אותך אצלי. נטע גבות♥

תיקון שיטת השערה

יכול לקרות שאת צריכה תיקון, אם הוא לא בוצע בטיפול השני, אז כנראה שמדובר על טיפול שבוצע לא טוב. אבל עדיין ניתן לתקן אם מדובר על אזור קטן שדורש השלמות, או תיקון סימטריה לרוחב ולא לגובה.

במקרים רבים אני לא מקבלת בנות שעשו טיפול במקומות אחרים, כי אין טעם לעשות טיפול שיטה על עבודה קיימת, מאחר שלא יראו את השערות החדשות. לכן זה לא רלוונטי. הדרך הטובה ביותר היא לאבחן את התיקון הנדרש טרם טיפול ואז להמשיך. 

מהם שלבים לטיפול שיטת השערה.

1. לקוחה מתאמת תור לאחר שליחת תמונות מקדימות. 
2. עיצוב הגבות לפני טיפול, ניקיון וגזירה לצורה המושלמת שניתן. 
3. ציור סקיצה של המסגרת בעזרת מרקר לבן או בהיר
.4 שימוש במאלחש קל, כדי להקל על הטיפול. 
5.  תחילת עבודה במיקרובליידינג או במכונה וציור שערות בטכניקה שמדמה עיבוי בה טבעי. 
6. סיום טיפול ראשון וקביעת תור לטיפול השני, בדרך כלל שלושה לחמישה שבועות. 
7. טיפול שני, סידור גבות אם נדרש
8. מעבר על הטיפול הקודם בצורה מדויקת, כדי לא לייצר כפילויות ושערות עבות מידי. 
9. סיימת את כל השלבים שיטת שערה. 
אם תרצי להעמיק אני מציעה שתקראי מאמרים מורחבים אודות נושאים אלו. 

עפרון שיטת השערה

לטובת סקיצות של שיטת השערה, כדי להמחיש עד כמה קרוב יצא הטיפול, אני משתמשת בעפרונות פיגמנט בגוונים שונים, המותג שאני מאוד אוהבת לעבוד איתו, הוא עפרון של טום פורד והוא עולה 200 שקל בערך, בכל טיול דיוטי אני מקפידה לחזור עם כמה. 

קורס ולימודי שיטת השערה

קורס שיטת השערה, היא דרך ללמוד ממישהי מקצועית כיצד מעצבים גבות בשיטת השערה. 
רק המטפלת יכולה להעיד על עצמה כמה היא טובה בהדרכה ובביצוע השיטה. ולכן יש לעשות בדיקה מקיפה.
ברוב הקורסים יעבדו על פי השלבים הבאים: 
1. הכרת התחום. 
2. פיגמנטים. 
3. סוגי עור. 
4. המכשיר. 
5. תרגול סקיצות לאטקס. 
.6 עבודה על מודליסטיות. 
7. מבחן הסמכה.
המקצוע מאפשר הזדמנות נדירה לנשים שרוצות להיות עצמאיות ולהתחבר למקצוע הטוב ביותר בתחום איפור קבוע. באדמיה שלי ניתן ללמוד על כל תהליך ההכשרה ולקבל מחירים וזמני קבלה למחזור הקרוב. אני מזמינה אותך לבקר ולהתרשם מהסילבוס. נטע גבות אקדמיה פרקטית לשיטת השערה

מחטים לשיטת השערה

כל מטפלת בתחום איפור קבוע, משתמשת במחטים המתאימים לאופי הטיפול שלה, במיקרובליידינג מדובר בלהבים דקות, שמתחברות לידית אחיזה למרות זאת בטיפול שיטת השערה מדובר על מכונה עם שימוש במחטים שונות, שמתאימות כל אחת לאופי הטיפול. 
כמו כן, אם זאת מחט להצללה היא תהיה שונה ממחט שאמורה לייצר שערה, בהתאם לעובי העור, גיל המטופלת וכדומה. גורמים אלו ישפיעו על בחירת המחט המתאימה לטיפול. 

מכשיר שיטת השערה

כל מטפלת בתחום איפור קבוע, משתמשת במכשיר המתאים לאופי הטיפול שלה, במיקרובליידינג מדובר במכשיר ידני למרות זאת בטיפול שיטת השערה מדובר על מכונה. כמו כן אופי המכשיר הנבחר עבור המטפלת ייתכן שישתנה עם השנים וצבירת הניסיון. 
ככלל אצבע, מכשיר שיטת השערה מורכב מידית ומכונה שהיא הקונטרול, והיא קובעת את מהירות המחט הדופקת, ליצירת קו מרצף נקודות.

שיטת שערה עור שומני

בעוד שמטופלות מתעניינות רבות רוצות מיקרובליידינג או שיטת השערה, הן מקפידות לציין בשיחה, אבל יש לי עור שומני, אז בואי נפריד את המיתוס הגדול ביותר. לרובנו יש עור שומני ברמה כזו או אחרת, מתוך ידיעה שהפיגמנטים שלנו מבוססים מים, כולנו מאמינות שעור שומני דוחה מים. 
גם עור שומני, מלא ברק יכול לקלוט שיטת שערה אם משתמשים בטכניקה הנכונה. המטרה היא להטמיע את הפיגמנט בין השכבה שמייצרת את הברק בעור – השומן, לבין השכבה המפרידה, בדרך זו הפיגמנט יושב לו בבטחה ומוגן וללא השפעה מהשומן על העור. 
ישנם נשים עם עור דק אך שומני, נשים אלו הן מועמדות מושלמות לטיפול. 

שיטת השערה קילוף

בתום טיפול שיטת השערה יכול להיות שתחווי קילופים קטנים בעור באזור הטיפול שבו בוצעה שיטת העשרה או מיקרובליידינג. אל תתרגשי מזה, תופעה זו תחלוף עד שבוע. עניין ההחלמה הוא מדויק וצפוי ולכן את יכולה להיות רגועה. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.