NETA

קעקוע שיטת שערה 5 הבדלים

ההבדל בין עיצוב גבות שיטת שערה לבין קעקוע
ההבדל בין עיצוב גבות שיטת שערה לבין קעקוע

בכל מה שקשור לתחום של איפור קבוע כמו כן, הסטנדרטים עולים יותר ויותר עם השנים.
גבות מאז ומתמיד היו חלק חשוב מאוד בפנים וסממן לנשיות, על אף שהאופנה שלפיה הן עוצבו השתנתה מעשור לעשור. בסופו של דבר, כולם מבינים שגבות הן המפתח להבעת הפנים והן המקור לאור שמוקרן מהן והרושם שאנו עושים על סביבתנו. זו גם הסיבה שנשים רבות
מתעניינות בתחום של עיצוב גבות איפור קבוע אף על פי כן התחום הזה מבלבל מאוד. 

עיצוב גבות שיטת שערה ומעוניינות לתקן את הגבות המדוללות שלהן ולהעניק להן מראה שופע ונשי. אולם רוב הנשים שמתעניינות בשיטות של עיצוב גבות, מגלות שהמבחר הוא גדול ולעיתים קשה להבין לעומק מה ההבדל למשל בין עיצוב גבות בשיטת השערה לבין קעקוע. במאמר הזה ננסה לענות על השאלה ולעשות לכן סדר. את גם מוזמנת לראות עבודות שלי בדף האינסטגרם ובשאר הרשתות החברתיות

5 הבדלים עיקריים בין איפור קבוע לקעקוע רגיל קבוע.

1. חדירת שכבות העור בביצוע קעקוע שיטת שערה

קעקוע שיטת שערה חדירת שכבות העור
קעקוע שיטת שערה חדירת שכבות העור

אחד ההבדלים בין עיצוב גבות בשיטת איפור קבוע לבין קעקוע קבוע, הוא העומק שאליו מחדירים את הפיגמנט. קעקוע הוא הרבה יותר עמוק וחודר אל שכבות אפידרמיס רבות, במטרה להישאר בהן לתמיד. עיצוב גבות בשיטת השערה, לעומת זאת, לטווח ארוך נשאף להשאיר את הפיגמנט על השכבה העליונה בלבד, כמובן תוך הדמיית שיער מדויקת המאפיינת את השיטה הזו.

מעצבת גבות מקצועית יודעת לשלוט באופן מלא במכשור שבו היא עושה שימוש בטיפולי גבות ולכן שומרת על עומק זהה לאורך כל השטח המטופל. מכיוון שהפיגמנט נמצא על השכבה העליונה בלבד, יש לחדש את מראה הגבות ולקבוע תור חוזר של עיצוב גבות בשיטת השערה,
אולם בדרך כלל זה רק לאחר חודשים רבים ואפילו כמה שנים.

בחירת הפיגמנטים עבור איפור קבוע קעקוע שיטת השערה
בחירת הפיגמנטים עבור איפור קבוע קעקוע שיטת שערה

הפיגמנט בו מבצעים טיפול שיטת השערה וטיפול קעקוע הוא שונה לחלוטין ברמת התרכובות של הפיגמנט, פיגמנט שיטת השערה מבוסס מים ואילו פיגמנט של קעקוע רגיל מבוסס יוד. 
היישום של שני הפיגמנטים אף אם מתבצע באותה שיטת עבודה לא מעצם תרכובת כימית שונה, מאפשר לפיגמנט שיטת השערה לדהות בהדרגה לאחר תקופת זמן ואילו פיגמנט קעקועים יישאר לכל אורך חיי האדם גם אם דוהה בצורה לא סימפטית. 

עם זאת בזמן האחרוןהפיגמנטים עלו מדרגה באיכות החומר ובגוונים המנטרלים, עדיין יש לאן לשאוף. זו הסיבה שלקוחה של שיטת השערה תחזור לחידוש מעת לעת לחיזוק הפיגמנט ולשמור על גוון חי של השערות. ביד לא מקצועית, החדרת הפיגמנט ושימוש במחט לא תקנית יגרור
קיבוע של הטיפול בשכבות התחתונות של העור, כך שגם אם הפיגמנט מבוסס על מים, הוא אינו מצליח לצוף כלפי מעלה ונשאר מקובע ומתרחב ולעתים משנה גוון.

2. תפקיד המכונה בטיפול קעקוע איפור קבוע

קעקוע שיטת שערה - מכונה חשובה לא פחות מהיד המבצעת
קעקוע שיטת שערה - מכונה חשובה לא פחות מהיד המבצעת

מכונת קעקועים נועדה לייצר כלי עבודה שיודע לכסות שטחים גדולים מאוד כדי לייצר "בלוק" כמו כן, כדי לייצר עבודה על שטחים גדולים יותר עם קונטורים עבים ושטח כיסוי צפוף יש צורך במכונה שיודעת לייצר תנועת "דפיקה" מאוד מהירה כדי לא לייצר הפסקות גוון במהלך שטח הכיסוי.
מכונת עבודה עבור קעקוע שיטת שערה, דורשת דפיקות בקצב נשלט והרבה יותר עדין כדי לאפשר למבצעת לשלוט באיכות הקו שהוא דק כשערה ללא השפעת המנוע הדופק על תנועת היד. 

2. כיצד המחטים משפיעים על התוצאה הסופית בעיצוב גבות

קעקוע שיטת שערה -מחטים
קעקוע שיטת שערה -מחטים

בחירת המחטים הנכונות הם קצה המקצועיות בהן שולטת מבצעת הטיפול, אם מדובר בטיפול של שיטת השערה, שיטת מיקרובליידינג, הצללות, מילוי גבות או פודרה. 
לכל אחד מהטיפולים האלו יש לבחור מחט מתאימה הן מבחינת העובי והן מבחינת כיוון וגובה המחט להחדרה, מחטים איכותיות יתרגמו את קצב דפיקת המנוע בצורה מדויקת ובסנכרון מלא כך ששום אנרגיה לא תתבזבז ורצף הנקודות ישמר לכל אורך יצירת קו השערה. 

2. מהירות העבודה בזמן איפור קבוע

שיטת השערה מבוצעת לאט, על מנת לאפשר ליישר קו עם קצב דפיקת המכונה, הקו המצויר מתבצע חייב להיות איטי כדי לאפשר צפיפות נקודות מקסימלית. ככל העבודה תהיה איטית עם לחץ נכון ויציבות תנועה, כך הקו המצויר יהיה הרבה יותר מדויק ובהתאם למה שאת כלקוחה והן המטפלת מצפותמהתהליך כדי להגיע לתוצאה מושלמת. 

מחפשת מעצבת גבות שמומחית בתחום של עיצוב גבות קעקוע שיטת שערה?

אם התעניינת כבר בנושא של עיצוב גבות בשיטת השערה, בוודאי שמת לב שיש נותנות שירות רבות בתחום ולעיתים קשה לדעת מי מקצוענית אמיתית ותבצע עבודה באיכות גבוהה. ובכן, את יכולה לשים סוף להתלבטויות, כי נטע גבות היא המומחית שלך לנושא של עיצוב גבות בשיטת השערה. 

נטע מפעילה את רשת נטע גבות ולאחר אבחון מדויק של צבע השיער שלך, כיוון הצמיחה שלו, מבנה הפנים שלך ועוד – מתאימה עבורך את הפיגמנט המתאים ביותר ומבצעת טיפול מדויק, עדין ומקצועי. הקליניקה של נטע גבות היא מוקד עליה לרגל עבור כל מי שמעוניינת בטיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה והדמיית השיער שהיא יוצרת היא כל כך טבעית, עד שקשה להבחין שמדובר בגבות משורטטות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.