נטע גבות לוגו

קורס עיצוב גבות מקצועי

איך מרוויחים כסף ממיקרובליידינג?

סיימת את מסלול ההכשרה בשיטת השערה? מעולה! הגיע הזמן להשיג את הלקוחות הראשונים שלך ולצאת לדרך חדשה. אלו כמה דרכים יעילות שיעזרו לך להגיע לקהלים חדשים לאחר שתסיימי קורס גבות מקצועי.

השקיעי בהכשרה הטובה ביותר

קורסים בשיטת השערה ניתן למצוא במקומות רבים. אולם, בחירה בבית ספר נחשב לשיטת השערה יכול לשדרג את קורות החיים שלך ולאפשר לך לקבל יותר הזדמנויות מלקוחות פוטנציאליים. אז לפני שאת נרשמת לקורס גבות מקצועי, בדקי את המוניטין של בית הספר, את תוכנית הלימודים ובעיקר – הם בסוף ההכשרה ניתנת תעודה מתאימה. 

בניית אתר

כיום, נוכחות ברשת היא לא משהו שאפשר לוותר עליו – מדובר בכרטיס הביקור לעסק שלך. אם בעבר היינו מעבירות כרטיס ביקור אמיתי, כיום מספיק להעביר לינק אחד לאתר הבית שלך שיספר את כל הסיפור. אז גם אם זה מרגיש לך קצת מוקדם מדי, בניית אתר נכון תוך ייעוץ מבעלי מקצוע שמבינים בתחום, יקצרו לך את הדרך משמעותית ללקוחות הבאות שלך. 

שימוש נבון ברשתות חברתיות

קורס עיצוב גבות מקצועי
אינסטגרם, פייסבוק וטיקטוק הן רשתות חברתיות מעולות לקידום העסק וחשיפה שלו לקהל לקוחות גדול במיוחד. אולם, חשוב לעשות בהם שימוש נכון ולמתג את העסק שלך כמקום רציני ומקצועי. לכן, שימי לב לאיזה סוג תוכן את מעלה לרשתות. מומלץ להקפיד על תוכן אינפורמטיבי, איכותי ולצרף תמונות וסרטונים רלוונטיים. אם יש לך לקוחות מרוצות – בדקי איתן אם הן מוכנות להעלות סרטון המלצה ולתייג אותך – מדובר בנכס דיגיטלי יקר מפז.

הצטרפות לקהילה מקצועית

קהילה מקצועית יכולה לסייע לך לקבל את ההזדמנות הראשונה שלך או לאפשר לך לקבל רעיונות להרחיב את העסק. לא משנה לאיזה כיוון את זקוקה כעת, קהילה מפרגנת שחולקת מידע ועוזרת לך להישאר מעודכנת יכולה להיות נכס של ממש בניסיון שלך לקחת את העסק צעד קדימה ולענות על השאלה איך מרוויחים כסף ממיקרובליידינג או מקורס גבות בשיטת השערה.  

בית הספר של נטע גבות

מעוניינת ליצור איתנו קשר?

או, השאירי פרטים מטה.

אודות השתלמות מקצועית, קורסים, שיטת השערה או הסרת קעקוע, ועוד, אנחנו משתדלים לחזור עוד באותו היום.

Be FocusedBe Determined

מאמרים נוספים שאני מציעה לך לקרוא. לכל המאמרים כאן

שמחה להכיר אותך

אני נטע מור יוסף, נשואה עם שלושה בנים. מאמינה מאוד בהתפתחות אישית ושהגורל נכתב עבורנו, אבל עדיין אנחנו צריכות לעבוד קשה עבור החולומות שלנו, חיה ונושמת את מקצוע הגבות קרוב ל 10 שנים.
פייסבוק
פייסבוק
אינסטגרם
אינסטגרם
ביקורות
ביקורות

תודה שפנית אל נטע גבות

מבטיחה לחזור אלייך בהקדם!

עדכונים אחרונים:

עפרון הגבות ששבר את הרשת חזר למלאי!

דילוג לתוכן