NETA

קורס מיקרובליידינג ולימוד שיטת השערה – הכל תלוי במורה

לימוד גבות שיטת השערה
לימוד עיצוב גבות איפור קבוע אצל נטע גבות

שאת באה לבחור מסלול לימודים קעקוע גבות זה יכול להיות מאתגר. כיצד תדעי באיזה סטודיו לבחור? אם את שואלת אותי, אני מאמינה מאמינים שבסופו של דבר הכל תלוי במורה.
מורה מקצועית, מנוסה וקשובה היא המפתח לתוכנית לימודים מוצלחת שתכין אותך לעולם האמיתי. למרות שלא משנה איזה מסלול תבחרי או איזה קורס מיקרובליידינג שיטת השערה, איך תדעי שמצאת אחת כזו? הרשימה הבאה יכולה לסייע לך עם ההתלבטות המשמעותית הזו.

בית ספר נחשב לשיטת השערה - הניסיון קובע

בית ספר נחשב לשיטת השערה הוא קודם כל כזה שעומדת בראשו מורה מנוסה. מאחר שמדובר במקצוע פרקטי הדורש יד אומן של ממש, משך הניסיון של המורה בשטח יכול להבטיח לך שתוכנית הלימודים מורכבת מכל מה שחשוב במקצוע. מורה ללא ניסיון יכולה בהחלט להיות מוכשרת בתפקידה.
אך התמודדות עם אתגרים לא צפויים, ניהול קליניקה ולקוחות, הדרכה מעשית וביטחון הם כלים שמאמצים לאורך שנים של עבודה. לכן, בחירה במורה מנוסה תעניק לך ערך מוסף במהלך הלימודים.  

 

המלצות לבית ספר לשיטת השערה - גוגל חושף

המלצות לבית ספר לשיטת השערה מומלץ לקבל מסטודנטיות וסטודנטים שעבור תחת ידיה של אותה מורה.
זו הדרך הטובה ביותר לקבל המלצות ישירות ואותנטיות על מהלך הלימודים ועל האופן שבו מנהלת המורה את מהלך השיעורים. את יכולה להשיג המלצות אמיתיות בדרכים נוספות – למשל לקרוא ביקורות גולשים בגוגל או בפייסבוק ולקבל תמונת מצב מלאה במיוחד לגבי הרמה המקצועית של המורה, הגישה והאווירה בכיתה.

 
נגן וידאו אודות קורס מיקרובליידינג באקדמיה של נטע גבות

המלצות מלקוחות של הסטודיו

ביקורות לבית ספר לשיטת השערה הן לא הדרך היחידה לעמוד על איכות המורה. במקרים רבים, בית ספר נחשב לשיטת השערה הוא גם סטודיו פעיל למיקרובליידינג וטיפולים נוספים
בשגרה. כמו כן, אם תכסני לעמוד העסק ותבחני תמונות "לפני ואחרי" לצד קריאת ביקורות של לקוחות הסטודיו שאינן תלמידות יכול לספק מידע רב על אופן התנהלות המורה בשוטף תקבלי תמונה יותר רחבה. אם הביקורות חיוביות – כנראה שמדובר במורה מקצועית עם קהל לקוחות מרוצה – אין ספק שמדובר בהצצה לעתיד המקצועי שלך גם כן, מאחר שהיא זו שתעביר לך את ההכשרה באופן אישי למרות
זאת, אני ממליצה בחום לדבר ישירות עם המדריכה העתידית שלך, לשיחת הכרות טרם תחילת הקורס.

לטווח הארוך לימודים מיקרובליידינג באקדמיה לעיצוב גבות יכולים לפתוח בפניך דלת חדשה למקצוע מרתק ורווחי במיוחד. נטע גבות, סטודיו פרקטי לעיצוב גבות בשיטת השערה מזמינה אותך להצטרף למסלול ההכשרה הייחודי שלה ולרכוש מקצוע מבוקש במיוחד, מידיה של מורה מנוסה וותיקה בתחום.

מסלול ההכשרה

קורס מיקרובליידינג - מסלול ההכשרה

מסלול ההכשרה הוא קריטי כאשר את מתכננת ללמוד קורס מיקרובליידינג או קורס שיטת השערה, מסלול הכשרה תקין יבטיח את היכולת שלך לצאת לעבוד מיד עם תום הקורס וההסמכה הסופית. הסטודיו של נטע עובד בשיטת סטודיו פתוח, מה שמאפשר תרגולים לאורך כל הקורס על מודליסטיות תוך הכוונה מוקפדת של נטע. ידועה בתחום שיטת השערה כמובילה בישראל.

 

סביבת הלימוד והתנאים ללימוד

הקליניקה של נטע גבות
הקליניקה של נטע גבות

בתחום לימוד איפור קבוע, סביבת הלימוד היא קריטית, האם סביבת הלימוד שלך לחודשיים הקרובים נעימה, כגון, מביאה "חשק" להגיע לקורס, המיקום, נוחות ההגעה בסמיכות לתחבורה ציבורית, האם המיטות, התאורה, האווירה עונים על הקריטריונים שלך? את צריכה להיות מוכנה לבלות שם שעות רבות בכיף הכי גדול שאפשר לייצר עבורך. הסטודיו של נטע גבות עוצב בהשראת קליניקות בחול, עם חלוקת פונקציות ברורה ומרווח לימוד שמאפשר חוויה מושלמת של למידת איפור קבוע.

 

אקדמיה לעיצוב גבות - לימודים מיקרובליידינג

לימודים באקדמיה לעיצוב גבות יכולים לפתוח בפניך דלת חדשה למקצוע מרתק ורווחי במיוחד.
נטע גבות, סטודיו פרקטי לעיצוב גבות בשיטת השערה מזמינה אותך להצטרף למסלול ההכשרה הייחודי שלה ולרכוש מקצוע מבוקש.
מנסיון של מורה מנוסה וותיקה בתחום, מפאת חומרים רבים ברשת, אני יודעת שלבנות שמעוניינות ללמוד את התחום קשה להגיע להחלטה מושכלת.
אבל בסוף זה תלוי בך ובמחקר שאת מבצעת,
היכן ללמוד איפור קבוע.

למה קורס מיקרובליידינג ולא מכונה? מה ההבדל

אם את מתעניינת בתחום, אין לך באמת את האינפורמציה הדרושה מדוע הן רוצות לבחור בלימודים מיקרובליידינג, אז אני פה לעשות סדר.
מיקרובליידינג כמו שיטות אחרות נמצא תחת הקטגוריה של איפור קבוע, וספציפית תחת שיטת השערה. שיטת השערה יכולה להתבצע בשני אופנים:

מה זה מיקרובליידינג?

הראשונה, מיקרובליידינג  בעזרת להב בגודל מיקרו (מיקרו – בלייד) באנגלית (micro blade), הלהב אינה מחוברת למכשיר חשמלי אלא לידית עצמאית שאותה מתפעלת המטפלת, בעזרת שליטה בעוצמת הכוח וכיוון אחזקת הלהב, המטפלת מייצרת שערות דקות בין השערות הקיימות ובכך מגיעים לגבות שנראות מלאות ושופעות.
חסרונות עקרים שיטת מיקרובליידינג:
1. מתאימה לגבות בלבד
2. נדרשת שליטה גם ברמת העוצמה וגם ברמת כיוון התנועה
3. החלמת טיפול לעתים יותר קשה עבור הלקוחה.

 

מה זה שיטת השערה במכונה?

השנייה, מכונה לשיטת השערה – בעזרת המכונה המחוברת לחשמל שאליה מתחברת ידית חשמלית, אשר בקצה הידית מחט דופקת, שעולה ויורדת במחסנית במהירות עצומה של בין 150 ל 250 דפיקות לשנייה, אנחנו בונים רצף נקודות אשר מייצר קו.
שליטה במכונה חשמלית מאפשרת למטפלת להיפתח לעולמות רבים בתחום האיפור הקבוע.
איפור שפתיים, איילינר, מזו-טרפיה, ובכך המטפלת יכולה להגדיל את הארסנל שלה ולהציע שירותים נוספים עבור הלקוחות.
יתרונות מכונה חשמלית לשיטת השערה:
1. שליטה יותר קלה בביצוע הפעולה, בעזרת תנועה יציבה ואחידה שמוציאה המכונה. 
2. מתאימה למגוון רחב של טיפולים, שמהווים נכס להגדלת מקור ההכנסה. 
3. עקומת למידה מהירה מאוד. 
4. החלמה קלה ומהירה. 

בשתי השיטות אורך חיי הטיפול נשמר לאותה תקופה תחת התנאים ההתחלתיים שהגיעה הלקוחה הדורשת טיפול.

 

למרות שלימודים בתחום מיקרובליידינג מבוקשים היום יותר מתמיד בתחום איפור קבוע, שווה להבין את האפשרויות השונות שכדאי לך לבחון היום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.