נטע גבות לוגו

עיצוב שיטת השערה לכהות עור - יוצא מושלם

עיצוב שיטת השערה לכהות עור
עיצוב שיטת השערה לכהות עור

שיטת השערה לכהות עור -עיצוב שנקלט מהמם

בתחום של עיצוב גבות עברו שינויים עצומים בשנים האחרונות וקיימות כיום טכנולוגיות המאפשרות טיפולים אסתטיים מתוחכמים ברמה גבוהה מאוד, שלא הייתה זמינה בעבר.
עיצוב שיטת השערה לכהות עור או מיקרובליידינג לכהות עור טומן בתוכו יתרונות רבים

אחת מהשיטות האלו היא עיצוב גבות בשיטת השערה, שמעניקה מראה טבעי והרמוני וזאת בניגוד לשיטות אחרות לעיצוב גבות המקנות מראה לא טבעי שאינו מחמיא לתווי הפנים המקוריים.
אולם גם בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה יש אתגרים שונים, כמו כן עיצוב גבות אצל נשים כהות עור. מהם האתגרים הייחודיים האלו וכיצד מתגברים עליהם?
על כך במאמר שלפניכם.

עיצוב גבות בשיטת השערה צריך להיות תואם לגוון העור

כשעוסקים בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה עבור נשים כהות עור, יש לשים דגש מיוחד על בחירתה פיגמנטים שבהם משתמשים במהלך העבודה. גוונים בהירים פשוט לא יתפסו היטב על עור כהה והתוצאה תהיה חלקית ולא מחמיאה.

בנוסף, הגוון הנבחר של הפיגמנט צריך להתאים במדויק לצבע השיער הטבעי בגבות, שכן במהלך עיצוב גבות בשיטת השערה משלבים מראה של שערות עדינות ברווחים שנוצרו בגבות המדוללות הטבעיות.
אם תהיה טעות בבחירת הפיגמנט עלול להיווצר הבדל משמעותי מדי בין צבע הגבות לגוון העור והדבר נכון במיוחד כשמדובר על גבות כהות על גבי עור כהה.

עיצוב גבות בשיטת השערה בהתאם לתכונות השערות הטבעיות

עוד דבר שחייבים לקחת בחשבון כשמבצעים עיצוב גבות בשיטת השערה לכהות עור, הוא התכונות
הייחודיות לשיער כהה. יש מקרים שבהם השערות זקופות מאוד וזה משפיע על ההתנהלות והצורה שבה מעצבים את הגבה באזורים הקירחים שלה. זו הסיבה שכדי באמת ליהנות מעבודה של עיצוב גבות בשיטת השערה, יש לפנות למומחית בנושא ולא להתפתות ולעשות טיפול שאולי ירגיש משתלם וזול אך בסופו של דבר יעלה ביוקר ויצור מראה לא אסתטי ומביך.

נטע גבות היא המומחית בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה לכל גוון עור

עוסקת בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה ומפעילה רשת של קליניקות בהן בעלות כל גוון עור יכולות ליהנות מטיפול שיעניק להן גבות מושלמות. בעבודה אני מקפידה על בחירת הפיגמנטים, אבחון גוון העור והשיער הטבעי וכמובן תווי הפנים הטבעיים של כל לקוחה ומבצעת עיצוב גבות בשיטת השערה בהתאמה אישית. 

בנוסף העבודה עדינה ומדויקת ולכן מתאימה גם לבעלות שיער זקוף שיכול להיות יותר מאתגר לעבודה. גם את מוזמנת לטיפול שיותיר אותך עם גבות מושלמות לאורך זמן.

מעוניינת ליצור איתנו קשר?

או, השאירי פרטים מטה.

אודות השתלמות מקצועית, קורסים, שיטת השערה או הסרת קעקוע, ועוד, אנחנו משתדלים לחזור עוד באותו היום.

Be FocusedBe Determined

מאמרים נוספים שאני מציעה לך לקרוא. לכל המאמרים כאן

שמחה להכיר אותך

אני נטע מור יוסף, נשואה עם שלושה בנים. מאמינה מאוד בהתפתחות אישית ושהגורל נכתב עבורנו, אבל עדיין אנחנו צריכות לעבוד קשה עבור החולומות שלנו, חיה ונושמת את מקצוע הגבות קרוב ל 10 שנים.
פייסבוק
פייסבוק
אינסטגרם
אינסטגרם
ביקורות
ביקורות

תודה שפנית אל נטע גבות

מבטיחה לחזור אלייך בהקדם!

עדכונים אחרונים:

עפרון הגבות ששבר את הרשת חזר למלאי!

דילוג לתוכן