עיצוב גבות פיגמנטים

מתעניינת בטיפול שיקום גבות? בחירת הפיגמנטים היא הבסיס לכל טיפול מוצלח

נשים רבות מתעניינות בתחום של שיקום גבות משום שהן סובלות מגבות מדוללות. גבות שופעות ובעלות נוכחות הן סימן היכר נשי ולכן מי שהגבות שלה זקוקות לעיבוי ומילוי, עלולה למצוא את עצמה חשה חוסר בטחון ומבוכה. על-אף שהטיפולים בתחום של שיקום גבות השתכללו מאוד בשנים האחרונות, יש כמה דברים בסיסיים שחשוב שתכירי בהקשר שלהם והם גם יסייעו לך למצוא אשת מקצוע מוצלחת בתחום של שיקום גבות.

אל תתפשרי על מקצועיות בתחום של בחירת הפיגמנטים

כשחושבים על שיקום גבות, מיד חושבים על שימוש זהיר במכשור עדין ורמה טכנית גבוהה. זה אמנם נכון – חלק בלתי נפרד מטיפול של שיקום גבות הוא היכולת לשרטט את הדמיית השיער ככה שתיראה כמה שיותר טבעית ומחמיאה. אולם הבסיס לכל המראה המחמיא מתחיל דווקא בבחירת הפיגמנט הנכון עבור כל לקוחה. יש 3 פרמטרים שהופכים פיגמנט מסוים למוצלח וחשוב שתוודאי שאם את מוצאת מטפלת בתחום של שיקום גבות, היא מקפידה על שלושתם:

  1. ניסיון בתמהיל נכון. מקצוענית בתחום של שיקום גבות צריכה להיות מסוגלת לאבחן את הפיגמנט הטבעי שלך עד לרזולוציות המדויקות ביותר ולהתאים עבורך את צבע הפיגמנט המתאים ביותר ליצירת מראה טבעי.
  2. איכות הפיגמנט. גם בתחום של שיקום גבות יש חומרי גלם איכותיים יותר ופחות. מעצבת גבות עלולה לאבחן היטב את הפיגמנט המתאים עבורך, אך להימנע מלהשתמש בחומרי גלם יקרים, על-מנת להעלות את רמות הרווח שלה. לכן חשוב לוודא כי אשת המקצוע אליה פנית משתמשת אך ורק במוצרי עילית בכל מה שנוגע לתחום של שיקום גבות. זכרי כי את מחדירה את החומרים הללו לעור הפנים שלך וגם נשארת איתם זמן רב לאחר מכן. זה ממש לא נושא שיש להקל בו.
  3. בררי אם הפיגמנט שמעצבת הגבות בחרה הוא בעל אישורים ממשרד הבריאות ועומד בכל התקנים הרלוונטיים. שיקום גבות מוצלח נעשה אך ורק עם חומרים עמידים ובטיחותיים לשימוש שהופכים את הטיפול לחוויה מהנה והשקעה משתלמת.

שיקום גבות שכבר עברו טיפול

לבחירת הפיגמנט יש גם חשיבות בעבודות cover, המתבצעות מעל טיפולי גבות שכבר התבצעו. אם זהו המצב במקרה שלך, וודאי כי את בוחרת אשת מקצוע כמו נטע גבות – המתמחה בטיפולי שיקום גבות באמצעות פיגמנט נכון, איכותי ובטיחותי, גם בתחום של תיקון טיפולים לא מוצלחים שהתבצעו במקום אחר.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
עיצוב גבות בשיטת השערה אצל נשים מבוגרות נשים בכל גיל חולמות על גבות מושלמות. הצעירות מנסות לעמוד בטרנדים האופנתיים והמבוגרות כבר הספיקו להבין את אחד
netagabot
עיצוב שיטת השערה לכהות עור התחום של עיצוב גבות עבר שינויים עצומים בשנים האחרונות וקיימות כיום טכנולוגיות המאפשרות טיפולים אסתטיים מתוחכמים ברמה גבוהה מאוד, שלא