נטע גבות לוגו

טיפול גבות מבוגרות

עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות

טיפול גבות בשיטת השערה אצל נשים מבוגרות

נשים בכל גיל חולמות על גבות מושלמות. הצעירות מנסות לעמוד בטרנדים האופנתיים והמבוגרות כבר הספיקו להבין את אחד הדברים הכי חשובים בהקשר של טיפוח נשי: גבות מושלמות, מטופחות ומסודרות משפיעות על כל מבנה הפנים וההבעה הכללית. אולם לצד זאת, לא מעט נשים ובמיוחד מבוגרות, נתקלות בבעיה ומגלות שחלמו על גבות מושלמות ובפועל יש להן גבות מדוללות וחסרות נוכחות. זו הסיבה שעיצוב גבות בשיטת השערה הוא פופולארי בקרב נשים בכל הגילים, גם מבוגרות. אולם יש לזכור שלטיפול בלקוחות מבוגרות יש כמה מאפיינים ייחודיים שיפורטו מיד.

היתרונות של טיפול גבות שיטת השערה בקרב מבוגרות

כל מי שחולמת על גבות מושלמות וכבר שמעה על שיטות לגבות קבועות בעיצוב טבעי ואסתטי, יודעת שאחת המטרות העיקריות גם של הלקוחה וגם של מעצבת הגבות היא לרווח כמה שיותר את טווח הזמן בין הטיפולים או במילים אחרות – להגיע למצב בו הטיפול מחזיק לכמה שיותר זמן. מהבחינה הזו נשים מבוגרות יכולות להיות מרוצות, משום שבגילים מבוגרים יחסית, קצב חילוף החומרים איטי, כמו גם קצב התחדשות תאי העור. אלו גורמים לעמידות של הפיגמנט על גבי שכבת האפידרמיס כלומר תוצאות הטיפול נשמרות לזמן ארוך יותר.

עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות
עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות

האתגרים של טיפול בשיטת השערה גבות ללקוחות מבוגרות

לצד היתרונות, יש לזכור שהבלאי הטבעי של העור הוא אתגר העומד בפני מי שחולמת על גבות מושלמות. עור מבוגר הוא עור לא חלק, מעוטר בחריצים וקמטים ויש להקדיש לכך תשומת לב מיוחדת בעת טיפול בשיטת השערה. עיצוב גבות מושלמות מתאפשר רק עם עבודה מדויקת וקפדנית באזורים בהם יש קמטים, על-מנת לא ליצור מראה לא אסתטי של גומות בעור. זו הסיבה שכל אחת שמעוניינת לעבור טיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה ובמיוחד אם היא מבוגרת, צריכה למצוא מעצבת גבות מומחית היודעת לעבוד ברמה גבוהה.

גבות מושלמות עושים אצל נטע גבות

נטע גבות היא הבעלים של המותג נטע גבות – רשת קליניקות לטיפול בשיטת השערה עבור נשים בכל גיל. נטע מציעה עיצוב גבות בשיטת השערה תוך התייחסות ייחודית למבנה הפנים של כל אחת, גוון השיער, כיוון הצמיחה שלו וכמו מאפייני גיל. בנוסף לאבחון המדויק, היא מקפידה על עבודה עדינה ומקצועית המאפשרת לה לעצב גבות מושלמות גם על-פני עור פנים מבוגר. זהו שילוב מנצח ואם גם את רוצה גבות מושלמות, שרייני כבר עכשיו תור לנטע גבות.

מעוניינת ליצור איתנו קשר?

או, השאירי פרטים מטה.

אודות השתלמות מקצועית, קורסים, שיטת השערה או הסרת קעקוע, ועוד, אנחנו משתדלים לחזור עוד באותו היום.

Be FocusedBe Determined

מאמרים נוספים שאני מציעה לך לקרוא. לכל המאמרים כאן

שמחה להכיר אותך

אני נטע מור יוסף, נשואה עם שלושה בנים. מאמינה מאוד בהתפתחות אישית ושהגורל נכתב עבורנו, אבל עדיין אנחנו צריכות לעבוד קשה עבור החולומות שלנו, חיה ונושמת את מקצוע הגבות קרוב ל 10 שנים.
פייסבוק
פייסבוק
אינסטגרם
אינסטגרם
ביקורות
ביקורות

תודה שפנית אל נטע גבות

מבטיחה לחזור אלייך בהקדם!

עדכונים אחרונים:

עפרון הגבות ששבר את הרשת חזר למלאי!

דילוג לתוכן