עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות

עיצוב גבות בשיטת השערה אצל נשים מבוגרות

נשים בכל גיל חולמות על גבות מושלמות. הצעירות מנסות לעמוד בטרנדים האופנתיים והמבוגרות כבר הספיקו להבין את אחד הדברים הכי חשובים בהקשר של טיפוח נשי: גבות מושלמות, מטופחות ומסודרות משפיעות על כל מבנה הפנים וההבעה הכללית. אולם לצד זאת, לא מעט נשים ובמיוחד מבוגרות, נתקלות בבעיה ומגלות שחלמו על גבות מושלמות ובפועל יש להן גבות מדוללות וחסרות נוכחות. זו הסיבה שעיצוב גבות בשיטת השערה הוא פופולארי בקרב נשים בכל הגילים, גם מבוגרות. אולם יש לזכור שלטיפול בלקוחות מבוגרות יש כמה מאפיינים ייחודיים שיפורטו מיד.

היתרונות של שיטת השערה בקרב מבוגרות

כל מי שחולמת על גבות מושלמות וכבר שמעה על שיטות לגבות קבועות בעיצוב טבעי ואסתטי, יודעת שאחת המטרות העיקריות גם של הלקוחה וגם של מעצבת הגבות היא לרווח כמה שיותר את טווח הזמן בין הטיפולים או במילים אחרות – להגיע למצב בו הטיפול מחזיק לכמה שיותר זמן. מהבחינה הזו נשים מבוגרות יכולות להיות מרוצות, משום שבגילים מבוגרים יחסית, קצב חילוף החומרים איטי, כמו גם קצב התחדשות תאי העור. אלו גורמים לעמידות של הפיגמנט על גבי שכבת האפידרמיס כלומר תוצאות הטיפול נשמרות לזמן ארוך יותר.

עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות
עיצוב גבות בשיטת השערה נשים מבוגרות

האתגרים של טיפול בשיטת השערה אצל לקוחות מבוגרות

לצד היתרונות, יש לזכור שהבלאי הטבעי של העור הוא אתגר העומד בפני מי שחולמת על גבות מושלמות. עור מבוגר הוא עור לא חלק, מעוטר בחריצים וקמטים ויש להקדיש לכך תשומת לב מיוחדת בעת טיפול בשיטת השערה. עיצוב גבות מושלמות מתאפשר רק עם עבודה מדויקת וקפדנית באזורים בהם יש קמטים, על-מנת לא ליצור מראה לא אסתטי של גומות בעור. זו הסיבה שכל אחת שמעוניינת לעבור טיפול של עיצוב גבות בשיטת השערה ובמיוחד אם היא מבוגרת, צריכה למצוא מעצבת גבות מומחית היודעת לעבוד ברמה גבוהה.

גבות מושלמות עושים אצל נטע גבות

נטע גבות היא הבעלים של המותג נטע גבות – רשת קליניקות לטיפול בשיטת השערה עבור נשים בכל גיל. נטע מציעה עיצוב גבות בשיטת השערה תוך התייחסות ייחודית למבנה הפנים של כל אחת, גוון השיער, כיוון הצמיחה שלו וכמו מאפייני גיל. בנוסף לאבחון המדויק, היא מקפידה על עבודה עדינה ומקצועית המאפשרת לה לעצב גבות מושלמות גם על-פני עור פנים מבוגר. זהו שילוב מנצח ואם גם את רוצה גבות מושלמות, שרייני כבר עכשיו תור לנטע גבות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
מתעניינת בטיפול שיקום גבות? בחירת הפיגמנטים היא הבסיס לכל טיפול מוצלח נשים רבות מתעניינות בתחום של שיקום גבות משום שהן סובלות מגבות מדוללות. גבות שופעות
netagabot
המאה ה -21 הביאה עמה כמה פיתוחים טכנולוגיים שהם לא פחות ממהפכניים ואם יש תחום שנתרם מהשגשוג הטכנולוגי הזה יותר מכולם הוא תחום הטיפולים האסתטיים.