NETA

נטע גבות שיטת השערה

סטודיו לעיצוב ושיקום גבות, לימוד פרקטיקה והשתלמויות מאסטר בקורס לאיפור קבוע

ברוכה הבאה לאתר שלי – סטודיו ואקדמיה פרקטית לעיצוב גבות בשיטת השערה. ממתינה לך בקליניקה החדשה והמהממת שלי, ומתרגשת עבורך מהשינוי שאת הולכת לעשות. אני עוסקת בגבות בלבד כמומחיות עיקרית מזה שנים רבות עם אלפי לקוחות מרוצות. אני נרגשת מהתלמידות המהממות שבחרו להירשם אצלי ויוצאות לחקור דרך חדשה ומפתיעה. באהבה גדולה ובהצלחה לכולנו, נטע גבות ♥

אקדמיה וקליניקה לשיטת השערה המובילה בישראל

ברור לי שלעתים יש חשש לסמוך על מטפלת חדשה, אני מבינה אותך לחלוטין. גם אני חוששת שזה נוגע אלי, אם זה בוטוקס, שפתיים, ציפורניים, זה לא באמת משנה למי שמחפשת בטחון לפני טיפול. אצלי, בדרך כלל זה כולל התייעצות עם חברה, חיפוש בגוגל, או באינסטגרם, מחפשת ביקורות, מתקשרת ומבררת. לפני הכל אני רוצה "להרגיש" את הכימיה ולקבל החלטה מושכלת, בכל זאת מדובר בפנים שלי. אני מזמינה אותך להתקשר אלי, נטע גבות – מומחית שיטת השערה לגבות.

אז למה אצל נטע גבות שיטת השערה

עברתי המון השתלמויות, גם בישראל וגם אצל מאסטרים בעלי שם עולמי, מכל אחד לקחתי את הדברים שהכי חשובים לי כדי לשכלל את טכניקת העבודה שלי. את כל הידע הזה אני מנגישה לך, אחת על אחת באופן שבו תהני מהשהות שלך ותצאי עם גבות מהממות, שרות ואסתטיקה הם נר לרגלי, בטוחה שתמצאי אותנו ראויים לכל החלטה שתקבלי.
כל השרותים שלנו בקליניקה מתומחרים באופן שבו נשים רבות שמעוניינות בטיפולים שלנו או בהכשרות יגלו שאנחנו מאוד רלוונטים. הסדרי תשלום נוחים וגמישות רבה. אז לא משנה איך הגעת אלינו, טוב שאת כאן, הרימי טלפון או השאירי פרטים להמשך התקשרות. ונבנה עבורך את הטיפול המתאים לך בתנאים שמתאימים לך.
הנוכחות של נטע גבות ברשת היא מעל כל מותג אחר שקיים בתחום, ולא, אני לא מדברת רק על אינסטגרם, פייסבוק או גוגל, אני מדברת על המכלול כולו, הנראות, השפה, הביקורות הרבות, הסטודיו משקיע מאמצים רבים כדי לוודא שאנחנו נשארים בטופ.
יש יותר טוב מלקוחות חוזרות שנותנות בך אמון לאורך שנים רבות של עשייה? זוהי המחמאה הגדולה ביותר עבורנו, ובשביל זה אנחנו קמות בבוקר מתרגשות לעוד יום שכולו מלא עשייה ופאן. לקוחותי חוזרות אם לעיצוב גבות רגיל, שיטת השערה, הסרת קעקועים וכו, לא בגלל הפרצוף היפה שלי (למרות שזה יכול להיות נחמד) הן באות כי הן יודעות שהסטנדרטים בסטודיו נשמרים מידי יום ללא שום פשרות, והן יקבלו את אותו היחס בכל פעם שיבקרו אצלי.
לא בטוח שאת באמת עשית את מחקר השוק שלך, אם כסטודנטית לעתיד או כמטופלת לגבי איכות החומרים והרכיבים שבהם אני משתמשת, הרשי לי להרגיע אותך, אין צורך. כל הציוד שלנו והפיגמנטים הם ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג בשוק. ואנחנו מעדכנות בכל זמן שמשהו חדש נכנס לשוק.
הקליניקה המושקעת והמהממת ממתינה לכם, במרכז הארץ, פארק יובלים נס ציונה, מתחם הייטקי הורס, עם בתי קפה ומסעדות לרוב, חנייה נוחה ואווירה מושלמת. הקלניקה

במשך שנים אני עובדת בגבות באיפור קבוע שיטת השערה בלבד.
בקליניקה שלי אני לא עוסקת בתחומים נוספים מתוך רצון להתמקצע בנושא הספציפי הזה.
במהלך השנים בנות רבות פנו אלי בשאלות לגבי הטכניקה שלי, דרך העבודה וסגנון העבודה וביקשו טיפים כיצד אני מצליחה להגיע לתוצאה עם הלקוחות לגבות טבעיות ועדינות.
לאחר לא מעט בקשות לחשוף את השיטה אני שמחה לבשר שאני פותחת את האקדמיה שלי.

נטע גבות שיטת השערה
נטע גבות שיטת השערה

נטע גבות שיטת השערה - איך מתבצע טיפול?

לאחר שיחה איתי לאבחון ראשוני, במידה ומצאנו שאנחנו מתאימות האחת לשנייה, אנחנו קובעות תור.

  • מפגש.
  • תאום ציפיות.
  • תחילת שרטוט ועיצוב הגבה.
  • עבודה ללא כאב על הגבות. 
  • ניקוי הפנים לאחר הטיפול.
  • הסבר על תהליך ההחלמה.
  • קביעת תור לטיפול השני. 

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.