NETA

מכונה מומלצת לשיטת שערה

מכונה מומלצת לשיטת שערה על פי מעצבת גבות מומלצת
מכונה מומלצת לשיטת שערה על פי מעצבת גבות מומלצת

מה החשיבות של מכשור לעיצוב גבות?

כבר הרבה זמן את מסתובבת עם ההרגשה שאת זקוקה לשינוי. את מביטה במראה ובמקום לראות אור קורן מהפנים שלך, את יכולה רק להבחין בגבות דלילות וחסרות נוכחות משמעותית ובאופן טבעי
המצב הזה גורם לתחושות של מבוכה ותסכול ולכן גם את כמו נשים רבות אחרות מחפשת מעצבת גבות מומלצת שתוכל להחזיר את החיוניות והאור לפנים שלך. 

האתגר הכי גדול בנושא הזה הוא כאמור לבחור את אשת המקצוע שתטפל בגבות שלך. אז אם את מחפשת מעצבת גבות מומלצת, את מוזמנת לקרוא על אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם ואסור להתפשר עליהם. החשיבות של מכשור לעיצוב גבות וכיצד הוא קשור לאיכות הטיפול.

מעצבת גבות מומלצת משתמשת במכשור איכותי

כשמדברים על עיצוב גבות בשיטות כמו מיקרובליידינג ושיטת השערה, מדברים הרבה על הדיוק של העבודה, הכישרון של מעצבת הגבות לבצע הדמיית שיער מוצלחת וכמובן הפיגמנטים שבהם משתמשים על-מנת להקנות לגבות מראה כמה שיותר טבעי, המזכיר את צבען
המקורי ומתאים לצבע השיער. 

לצד זאת, אם את מחפשת מעצבת גבות מומלצת חשוב גם שתוודאי ותבדקי את איכות המכשירים שהיא משתמשת בהם. גם מעצבת הגבות הכי מוכשרת בארץ ואפילו בעולם, לא תצליח להגיע לתוצאה משביעת רצון אם היא משתמשת במכשירים
לא איכותיים העלולים לפגום בנראות הסופית של הגבות. במאמר הזה כתבתי על 5 דברים קריטיים להשגת תוצאות איכותיות לטיפול בשיטת השערה. 

בנוסף, מכשירים לא איכותיים או תקולים עלולים להשפיע על אופן החדרת הפיגמנט אל העור, מה שעלול לגרור תוצאות המחזיקות זמן קצר בלבד – וזה בניגוד לעבודה טובה אצל מעצבת גבות מומלצת, שצריכה להחזיק לטווח ארוך ולסייע לך לרווח את הטיפולים.
כמו כן, מכשור ברמה ירודה עלול להתקלקל לעיתים קרובות ולגרום לעיכובים לוגיסטיים כמו דחיית התור שלך עד התיקון, עיכוב במהירות העבודה בטיפול עצמו וכדומה.

עכשיו ותמיד זה הזמן לבחור בנטע גבות

אם את מחפשת מעצבת גבות מומלצת – שהיא גם מוכשרת וגם משתמשת במכשור
הטוב ביותר בתחום, את מוזמנת בחום לאחת הקליניקות של רשת נטע גבות – רשת אקסקלוסיבית לעיצוב גבות בשיטות כמו שיטת השערה, שיטת הפודרה, מיקרובליידינג ועוד.
נטע גבות היא בעלת ידע עצום וניסיון בתחום ואלו הביאו אותה לבחור את המכשירים הטובים ביותר שיש עבור הלקוחות, מבלי להתפשר על האיכות. 

בנוסף, היא נמצאת בתהליך תמידי בדיקה ומחקר אודות חידושים בתחום ולכן את יכולה להיות בטוחה שברגע שיצא מכשיר משוכלל יותר, הוא ימצא את עצמו בקליניקה של נטע כדי שגם את תוכלי ליהנות ממנו.
היום באקדמיה התלמידות מבינות את החשיבות של מכשור עבודה איכותי ותקין, להשגת תוצאות מעולות ולקוחות מאושרות. 

מכונה מומלצת לשיטת שערה: דגשים

בשלב זה אני אפרוט את הדגשים החשובים ביותר עבורי בבחירת המכונה איה אני עובדת. 
החלפתי במהלך הקריירה שלי מעל 10 מכונות שונות, עם כולן עבדתי בשלב כזה או אחר, עם התפתחות הטכניקה שלי, והדיוק בעבודה, מה שהביא אותי להיות מעצבת גבות מומלצת על פי מאות ביקורות ברשת ומעל 1000 לקוחות שונות, הייתי חייבת להתאים את שיטת
העבודה שלי למכונות שיודעות לספק את התוצאה הטובה ביותר. 

מתחילים מהידית

הידיח היא המשך האצבעות במהלך העבודה, הידית צריכה להיות קלה, איכותית, בעלת חיבור איכותי ומסונכרן לפעימות החשמל שמשדרת המכונה. הידית חייבת להיות נקייה מכל כפתור 
הפעלה, ולבצע פעולה אחת בלבד, והיא להחזיק את המחט בצורה מושלמת, ללא ויברציות או רעידות אפילו לא הקלה ביותר.

רעידות אלו בסופו של דבר משליכות על קצה המחט וגורמות לתזוזות לא רצוניות. 
אני באופן אישי לא נותנת למכונה לעבוד יותר משנה, ולפעמים אף פחות, הסיבה העיקרית היא, שעם הניסיון את מתחילה להרגיש שהמכונה מזייפת, אף על פי שאני מכירה מטפלות שעובדות עם
המכונה שנים רבות ומרוצות. 

ישנם אלפי מכונות בשוק, אלפים, חלקן אפילו מזעזעות ברמת הרכיבים והתוצר הסופי ועדיין הן מוצאות דרכן אל קליניקות שונות בארץ בתהליכי טיפול כאלה או אחרים.
מכונה איכותית יודעת לשדר אותות בקצב קבוע ובעלת מנעד רחב של פולס חשמלי, כאלו שמייצרים את רצף הדפיקה של המכונה לטובת יצירת קו רציף המורכב מנקודות רבות. 
כמו כן, מכונות איפור קבוע, מתהדרות היום באפשרויות רבות, נוספות ומתאימות לטיפולי איפור קבוע שונים. 

אני לא מחפשת 20 פונקציות במכונה, שכן אני דוגלת בדעה שמכונה מומלצת תעשה בדיוק את מה שהחברה המליצה עליה, תיתן מענה לטיפול הספציפי שלשמה אותה חברה ייצרה את המכונה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.