עיצוב גבות: איך להשיג גבות מושלמות כמו של הכוכבות?

את בטוח מכירה את הסיטואציה הבאה: את מעיינת לך במגזין אופנה ומיד מבחינה בתמונות של סלבס עם גבות פשוט מושלמות. גבות שהיית רוצה גם לעצמך, על הפנים שלך. אותו הדבר קורה בכל צפייה בטלוויזיה או בסרטים – נראה שגבות מושלמות הן חלק בלתי נפרד מהלוק של כל כוכבת ורוב הסיכויים שאת שואלת את עצמך מה את צריכה לעשות כדי שגם לך יהיו גבות כאלו?

ובכן, זה הזמן לגלות את הסוד על השיטה שאף סלבית לא מוותרת עליה: מיקרובליידינג. ואם חשבת שמדובר על משהו לעשירות או למפורסמות בלבד, תשמחי לדעת שגם את יכולה ליהנות מטיפול מיקרובליידינג איכותי. אבל מאיפה להתחיל?

מצאי מעצבת גבות שמתמחה בתחום של מיקרובליידינג

פעם, כל אחת שידעה לאחוז בפינצטה או בחוט קראה לעצמה “מעצבת גבות” אבל היום, מדובר במקצוע מורכב מאוד, הכולל התמקצעות בשיטה שכבשה את עולם הביוטי בסערה: מיקרובליידינג. אם נדמה לך שהכוכבות הגדולות של הוליווד ואפילו של ביצת הסלבס הישראלית נולדו עם גבות מושלמות, כדאי שתדעי שגם הן, בדיוק כמוך, התאמצו כדי למצוא את מעצבת הגבות הטובה והמקצועית ביותר. מיקרובליידינג דורש שליטה אבסולוטית במכשור משוכלל, הכולל להבים קטנים החורצים בעדינות בעור קווים דקיקים וממלאים אותם בפיגמנט על-מנת ליצור הדמיה של שיער אמתי. זהו טיפול שכל הכוכבות הכי גדולות לא זזות בלעדיו והוא זה שמעניק לפנים שלהן את המראה הנשי והכריזמטי. אולם כפי שנאמר, חשוב למצוא מישהי עם רמה גבוהה של מקצועיות בתחום של מיקרובליידינג, על-מנת לקבל תוצאות מרשימות שילוו אותך לאורך זמן.

גם לך מגיע להיראות כמו כוכבת

אם את מחפשת מעצבת גבות המתמחה בתחום של מיקרובליידינג (הידוע גם בשם שיטת השערה), ומעוניינת להיראות כמו סלב זוהרת, אין ספק שהקליניקה של נטע גבות היא המקום הנכון ביותר עבורך. נטע גבות מתמחה בתחום של מיקרובליידינג ומספקת לכל לקוחותיה המרוצות מראה מושלם כמו של כוכבות הקולנוע והמגזינים. הטיפול מתבצע באווירה אקסקלוסיבית ונעימה בקליניקה מעוצבת וכולל אבחון מקיף של צבע העור, מבנה הפנים, צבע השיער, כיוון צמיחת השיער בגבות ועוד. האבחון מאפשר לנטע לדעת בדיוק איזה פיגמנט להחדיר אל העור ולבצע מיקרובליידינג שקשה להבחין כי הוא אינו השיער הטבעי שלך. טיפול מיקרובליידינג מתאים אם כך לכל אחת עם גבות דלילות, שמעוניינת לשדרג את המראה החיצוני שלה ולזרוח כמו הכוכבת שהיא.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
עיצוב גבות בשיטת השערה כל כך הרבה כתבות, מאמרים ובנות שמדברות על עיצוב גבות בשיטת השערה ובעצם במה מדובר? ולמה חשוב כל כך לבחור את
netagabot
מאמר חובה !!! לאלו שמתענייניות בעיצוב גבותבשיטת השערה מיקרובליידינג▬ מה ההבדל בין:שיטת השערה, שיקום גבה, מילוי גבה בלוק , שיטת פודרה? זו כנראה השאלה הנשאלת