NETA

מיקרובליידינג - מה זה?

למה את צריכה לדעת מה זה מיקרובליידינג ושאלה נוספת, האם גם את מבלה דקות ארוכות מול המראה במילוי הגבות?

לא היית רוצה להתעורר עם גבות מעוצבות ומלאות בצורה מושלמת בכל בוקר? היום ישנם פתרונות רבים לסוגיה זו, מיקרובליידינג או שיטת השערה הינם הפתרון האידיאלי עבורך.

במדריך הזה אענה על השאלה בדיוק מה זה מיקרובליידינג, אני אסקור את כל מה שאת צריכה לדעת על הטיפול שישנה לך את היום ואת הבוקר במיוחד.

מיקרובליידינג נטע גבות
שיטת השערה אצל נטע גבות

מה זה מיקרובליידינג?

שיטת מיקרובליידינג היא טכניקת איפור הידועה גם איפור למחצה, שכן היא אינה דומה לקעקוע קבוע כפי שמתבצע במקומות שונים בגוף.

שיטה זו יוצרת מראה של גבות בעלות מראה טבעי המדמות שערות דקותץ במהלך הטיפול, משתמשים במכשיר דמוי עט שבקצהו מספר מחטים זעירות ועל ידי לחיצה עם כיוון יוצרים דמוי שערות דקות המשתלבות בשערות הגבה.

הפיגמנט מושתל בעור, ויוצר אשליה של גבות מלאות ומוגדרות יותר.

מהם היתרונות?

שיטת המיקרובליידינג הפכה בשנים האחרונות לפופולרית יותר ויותר ולכך מספר סיבות. מהם כמה מהיתרונות הבולטים של מיקרובליידינג:

חסכון בזמן – טיפול מיקרובליידינג בדומה לטיפול שיטת השערה יכול לחסוך לך זמן משמעותי בסידור הגבות בכל יום, לאחר הטיפול המראה הקבוע נשאר ואינו דוהה לתקופה ארוכה.

מראה טבעי שנשאר – בסופו של הטיפול אשר מתבצע ביד מקצועית, את נשארת עם עיצוב גבות מוגדר וצורה שמתאימה למבנה הפנים שלך, וכך בכל יום את עם הלוק הנכון ללא שום מאמץ.

איפור לא קבוע – בניגוד לקעקועים המסורתיים, מיקרובליידינג או שיטת השערה הוא טיפול שאינו מחזיק לנצח, כלומר הוא ידהה עם הזמן אם לא תבצעי חידוש ולכן בשלב זה יש חשיבות מכרעת לפיגמנטים בהם הסטודיו משתמש, שכן פיגמנטים איכותיים, ידהו ללא השארת סימנים על הגבות.

לצאת בבטחון – נשים רבות לא יודעות לצייר את הגבות שלהן, זו מיומנות נרכשת ונלמדת, וקשה מאוד לבצע זאת לעצמך בצורה נכונה ללא הנחיות נכונות.

גבות מלאות ומוגדרות יותר יכולות להגביר את הביטחון העצמי שלך , שכן את ללא חושבת עליהן במהלך היום, האם האיפור שלי מחזיק? האם ציירתי נכון? האם הגבות שלי סימטריות? כל השאלות האלו יעלמו עם תום הטיפול.

שיטת מיקרובליידינג היא טכניקת איפור הידועה גם איפור למחצה, שכן היא אינה דומה לקעקוע קבוע כפי שמתבצע במקומות שונים בגוף.

שיטה זו יוצרת מראה של גבות בעלות מראה טבעי המדמות שערות דקותץ במהלך הטיפול, משתמשים במכשיר דמוי עט שבקצהו מספר מחטים זעירות ועל ידי לחיצה עם כיוון יוצרים דמוי שערות דקות המשתלבות בשערות הגבה.

הפיגמנט מושתל בעור, ויוצר אשליה של גבות מלאות ומוגדרות יותר.

תיעוד של טיפול

נגן וידאו אודות השיטה המשולבת
מה זה מיקרובליידינג – בסטודיו שלי מתבצעים טיפולי שיטת השערה. סרטון דוגמא

טיפול המיקרובליידינג

עכשיו שאת יודעת מה זה מיקרובליידינג ואת היתרונות של טיפול כזה, בואי נעבור על איך מתבצע טיפול מיקרובליידינג.

השלב הראשון בתהליך המיקרובליידינג הוא התייעצות עם הסטודיו, בשלב הייעוץ, נדבר על הצורה והצבע של הגבות הרצויות והמתאימות לך.

נבדוק גם את סוג העור שלך כדי לוודא שאת מועמדת טובה לתהליך ונבחר את סוג הפיגמנט והמחטים המתאימים לסוג העור שלך. אל דאגה, אין כאב. מבטיחה.

לאחר השלמת הייעוץ, נתחיל את התהליך בפועל. נבצע סקיצה ראשונית , כיד להגדיר את טווח העבודה שלנו, צורת הגבות ושטח עיבוי הגבה, עם אזורי השלמה וכדומה, הכל על פי צורת הגבות הטבעית שלך ומבנה הפנים, ולאחר מכן אעבור להטמעת שערות גבות בין הגבות הקיימות שלך, תוצאה שתתן לך מראה עשיר וגבות מלאות.

הטיפול כולו לוקח בין שעתיים לשלוש, רוב הלקוחות חוות מעט מאוד כאבעד בכלל לאף בכל מקרה אנחנו משתמשות במאלחש כדי לשפר את הנוחות שלך במהלך הטיפול . לאחר השלמת הטיפול, תקבלי הוראות לאחר הטיפול כדי להבטיח החלמה וריפוי תקין.

טיפול נכון בשלב ההחלמה חיוני כדי להשיג תוצאות מושלמת לאחר תהליך מיקרובליידינג. הנה כמה טיפים כדי להבטיח החלמה מושלמת:

הימנעי מהרטבת הגבות לפחות יממה לאחר הטיפול. הימנעי מהזעה או פעילות גופנית לפחות שבוע לאחר ההליך. אין לגרד את הגבות בזמן הריפוי. הימנעי ממריחת איפור או מוצרים אחרים על הגבות למשך שבוע לפחות לאחר ההליך. מרחי את המשחה שנתנה לך לאחר הטיפול.

טיפול לפני ואחרי שיטת השערה
טיפול לפני ואחרי שיטת השערה
עיצוב גבה מושלם שיטת השערה לאחר טיפול ראשון
עיצוב גבות

בטיחות וסיכונים בטיפול

בעוד שטיפול מיקרובליידינג הוא בדרך כלל בטוח, ישנם כמה סיכונים הכרוכים בכך. סטודיו הנצמד לפרוטוקול עבודה והחלמה ימזער את הסיכונים האלה. הנה כמה מהם בזמן טיפול מיקרובליידינג:

זיהום – קיים סיכון לזיהום אם לא מקפידים על נהלי ניקיון ותברואה נאותים.

תגובות אלרגיות – לנשים מסוימות עשויים להיות תגובות אלרגיות לפיגמנטים המשמשים בטיפול מיקרובליידינג. ולכן חשוב למלא את הצהרת הבריאות בצורה מדוייקת.

תוצאות לא אחידות – וכאן זה מתקשר אך ורק למיומנות הסטודיו , שכן טכניקה לא נכונה או טיפול לקוי עלולים לגרום לגבות לא אחידות או מטושטשות ובטח לא לתוצאה שקיווית לה.

דהייה ושינויי צבע – מיקרובליידינג הוא טיפול חצי קבוע, כלומר פיגמנט לא איכותי ידהה בסופו של דבר ועשוי לשנות את צבעו עם הזמן.

כיצד לבחור אמן מיקרובליידינג

אם כבר החלטת שאת רוצה לבצע את הטיפול, כאן מגיע סקר שוק שאת צריכה לבצע. החלטה נכונה, תוציא אותך לקוחה מאושרת עם תוצאה מושלמת. הנה כמה רעיונות לבחירת סטודיו לטיפול מיקרובליידינג או שיטת השערה:

מחקר – חפשי ביקורות ותמונות של עבודות קודמות של הסטודיו כדי לוודא שיש להם רזומה מספיק רחב וניסיון לבצע את הטיפול. הסמכה – מה ההסמכות של הסטודיו, ההכשרות וההשתלמויות שהסטודיו עבר?

ניקיון – וודאי הקפדה על ניקיון סטרליזציה, שאלי את כל השאלות בלי להתבייש. קחי בחשבון שמדובר שעדיין מדובר בטיפול חודרני, אפילו בקשי רשות לבוא לבקר בסטודיו ללא תאום תור על מנת לבחון אותו.

לסיכום. מיקרובליידינג הוא טיפול יופי משנה חיים, שיכול לחסוך לך זמן ולאפשר לך גבות מושלמות לתקופה ארוכה ללא שום מאמץ. בעזרת מחקר נכון בבחירת הסטודיו לביצוע, תוכלי להשיג גבות מלאות וטבעיות המתאימות למבנה הפנים שלך.

אודות הסטודיו של נטע גבות
אודות הסטודיו של נטע גבות

כמה עולה טיפול מיקרובליידינג

בעוד שאין מחירון כללי לטיפול שיטת השערה ניתן לקבל מושג מאמנים בעלי שם בישראל ולהבין את מסגרת העלויות.

טווח המחירים הוא בין 1800-3000 ש"ח לסדרה של שני טיפולים, ופה אני לא יכולה להיכנס למי מתמחר כמה ולמה, כל מבצע וסיבותיו שלו.

שיטת השערה/מיקרובליידינג, למי זה מתאים?

שיטת השערה / מיקרובליידינג נחשבת לתהליך המדוייק ביותר והעדין ביותר מבין הטכניקות הידועות המוצעות.

הן מבחינת המראה ששואפים אליו והן מבחינת הסיכונים במהלך הטיפול. השיטה הינה פופולרית מאוד אצל קליינטיות צעירות ומבוגרות.

לצעירות שיש גבות מלאות ורוצות להדגיש ולא להתעסק עם איפור הגבה בכל בוקר.

למבוגרות יותר או כאלו עם גבות דלילות שרוצות להעשיר את הגבה ולייצר מילוי טבעי.

בגלל הזכות והיכולת לעצב את הגבה הקיימת התוצאות הן מדהימות.

בניגוד לשיטת ההצללה או פודרה טהור שביצוע לא נכון שלה מוביל נשים רבות אלי לסטודיו להסרת קעקוע.

איפה כדאי ללמוד מיקרובליידינג או שיטת השערה לעיצוב גבות?

בשונה ממיקרובליידינג אשר מגביל את הלימודים לטיפול בגבות בלבד, לימוד שיטת השערה מוביל את האמנית לפוטנציאל של עיסוק באיפור קבוע על כל גווניו. שפתיים, אייליינר, הסתרת כתמי עור ועוד.

בעלי שם עולמי כולם, גם אם הם מבצעים מיקרובליידניג עברו את ההכשרה על איפור קבוע שיטת השערה. כדי לקבל את הבסיס היציב שיאפשר להם להתפתח לאפיקים נוספים הם היו חייבים לבצע את זה.

קורס מקיף ייתן ערכים כמו בחירת פיגמנטים נכון, גווני עור, עיצוב גבות. כלים אשר חייבים להיות אבן דרך בתהליך.

אם את מחפשת את המנטורית שתיקח אותך יד ביד, צעד אחר צעד בדרך החדשה שלך זו תהיה זכות ענקית עבורי לעבור אתך את התהליך.

המטרה שלי היא להעביר לך את כל הפרקטיקה הנדרשת באחריות, בסבלנות, ועם מטרה אחת לנגד עיני, שתצאי עם מקצוע מספק, מרגש, כיפי ובעיקר עם פוטנציאל הכנסה אדיר.

באקדמיה אדאג לכל אורך המסלול להיות אחראית עלייך מתוך תקווה שתגיעי למחוזות חדשים בהתפתחות האישית שלך.

אני לא עוד מעצבת גבות שעברה קורס בתחום, אלא אוטוריטה של ממש בתחום של עיצוב גבות בשיטת השערה.

עם ניסיון עשיר בהתאמת עיצוב גבות למבנה הפנים של כל לקוחה וכמובן שליטה מלאה בטכניקות כמו עיצוב גבות בשיטת השערה, שיטת הפודרה ועוד.

הסטודיו של נטע גבות מדורג ראשון בגוגל עם מעל 500 ביקורות ברשתות החברתיות.

את הדרך הזו אני רוצה להעביר לך. את יכולה לבקר בדף אקדמיה לעיצוב גבות ולהתרשם בכל מה שנוגע לעתיד שלך, אל תתפשרי. פני אלי, ותיהני משירות וחוויה של פעם בחיים.

לשמש מנטורית זה הפאשן שלי והאתגר שלי, לקבל אותי כמנטורית זו כבר החלטה שלך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.