NETA

לעצב גבות לבד - לא בטוח שכדאי

לעצב גבות לבד
לעצב גבות לבד

עיצוב וטיפוח הגבות נראים לכאורה כמו פעולה פשוטה למדי ונשים רבות מחליטות לחסוך את העלויות הכרוכות באיפור גבות, או עיצוב הגבות ומחליטות לעצב גבות לבד. עיצוב גבות בשיטת השערה ושיטות נוספות שניתן לבצע אותן רק אצל מעצבת גבות מקצועית.
למרבה הצער, דווקא ההחלטה הזו לחסוך בכסף, עלולה לעלות לאותן נשים ביוקר בשלב מאוחר יותר וזאת משום שעיצוב גבות בצורה עצמאית יכול לגרום לבעיות שמאוד קשה לתקן – במקרה הטוב, או לנזקים בלתי הפיכים – במקרה הגרוע. אז אם החלטת לעצב גבות לבד, לפחות תהיי מודעת להשלכות.

אז מה עלול להשתבש?

נתחיל מתרחיש יחסית מינורי אבל עדיין מדכדך. עיצוב גבות לבד בבית, בתאורה לא אופטימאלית ומול מראה שאינה מיועדת לשם כך, עלול להביא למריטה מיותרת של שערות שחיוניות לעיצוב הכללי של הגבה. כשהוא מתבצע בצורה נכונה, עיצוב משפיע לחיוב על כל הבעת הפנים ואפקט האור והזוהר המוקרן מהן ולכן כאשר מבצעים אותו בצורה חובבנית ומרושלת, עלול להיווצר מראה לא אסתטי ולא מחמיא. בדרך כלל רק מעצבת גבות מקצועית יודעת לעצב גבות מושלמות וזאת באמצעות יכולות טכניות גבוהות, הכשרה רלוונטית וכמובן ציוד איכותי המותאם לכך.

במקרה היותר גרוע, מריטה חוזרת של שערות בגבות עלולה להביא לצמיחה דלילה לאורך זמן. כמו כן במקרים כאלו נדרש תהליך של שיקום גבות, בדרך כלל באמצעות שימוש בטכנולוגיות כמו עיצוב גבות בשיטת השערה, מיקרובליידינג וכדומה.
ישנם המון "פטנטים" שמסירים שיער גבות. רוצה דוגמא למכשיר שמורט גבות עצמאית?
כמובן שאין פה שום המלצה, אלא הפניה לדוגמא למכשיר כזה. ההפך הוא הנכון.

לעצב את הגבות עם שעווה

כולנו נשים וכולנו התעסקנו עם שעווה בזמן כזה או אחר, אז תני לי לשאול אותך שאלה למרות שאני כבר יודעת את התשובה עליה, זוכרת את הפעם הזו שהשעווה הייתה חמה? ואת הסימן שנשאר לנו על הגוף מאותה פעם? באזור הגבות שהוא רגיש מאוד אם החלטת לעצב גבות לבד, קחי בחשבון שמלבד הסימנים שיכולים להישאר על הפנים ובמקרים קיצוניים יכולים להוביל לצילוק, לטווח הארוך ככל שתתעסקי עם השעווה באזור הגבות את עלולה למצוא עצמך גורמת נזק לעור. 

 

כמה עולה עיצוב גבות?

עיצוב גבות יכול לנוע בין 80 שקלים עד למחירים של 300 שקלים, אני לא מדברת על מחירי הנחה של חברות, או שכנות, אלא של מישהי מקצועית שתדאג לבנות לך מסגרת מדויקת, ותאפשר לגבות לבצע צמיחה נכונה לאורך שנים. 

כל כמה זמן צריך לעצב את הגבות?

למרות העובדה שזה אינדיבידואלי לכל אישה, הלקוחות שלי חוזרות בין שלושה שבועות לחודש, מלבד שהן צריכות אותי דחוף לטובת אירוע או משהו כזה ורוצות להיות רעננות אז אני שם בשבילן כמובן. 

הניחי את הפינצטה

וחד משמעית לא כדאי לך לעבוד עם הפינצטה אם את לא מקצועית, שהלקוחות מגיעות אלי אני בודקת שערה שערה ומוודאת איזו מהן צומחת ואיזו מהן יש לגזור, ומי כבר נמצאת מחוץ למסגרת.  כאשר את מורטת עם הפינצטה שערות חוזר חלילה, לא כל שכן כאלו שכבר בקביעות את מורידה אותן יכולת הצמיחה שלהן נחלשת.

אל תנסי לעצב גבות לבד ומצאי מעצבת גבות מומלצת

עכשיו כשאת יודעת בדיוק למה לא כדאי שתגעי בגבות שלך לבד, הגיע הזמן למצוא מעצבת גבות מומלצת. מעצבת גבות ברמה גבוהה היא כזו המתמחה במגוון שיטות, כמו מיקרובליידינג, עיצוב גבות בשיטת פודרה ושיטות נוספות שמטרתן היא להעניק לך גבות מושלמות, שהמבנה שלהן מתאים למבנה הפנים שלך והן מחמיאות ואסתטיות.

ההמלצה הכי חמה בתחום של עיצוב גבות היא על נטע גבות, רשת קליניקות לעיצוב גבות מקצועי, במגוון שיטות וברמה הגבוהה ביותר. ברשת נטע גבות תוכלו למצוא עיצוב גבות איכותי, עם השיטות המתקדמות ביותר בשוק ובאווירה נעימה ומפנקת. כל לקוחה מקבלת יחס VIP והטיפולים מתבצעים בהתאמה אישית, בהתאם לסוג השיער, אופי הבעיה, תקציב וכדומה.

גם אם הגעת למצב שבו מרטת יותר מדי או אם ביצעת טיפול קבוע בקליניקה אחרת וגילית שהתוצאה מרושלת, פני לנטע גבות. רוב הסיכויים שניתן לתקן את הנזק שנעשה וגם את תוכלי להמשיך וליהנות מגבות מושלמות שכולם יחמיאו לך עליהן ועל המראה הזוהר של הפנים שלך.  

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.