עיצוב וטיפוח הגבות נראים לכאורה כמו פעולה פשוטה למדי ונשים רבות מחליטות לחסוך את העלויות הכרוכות באיפור גבות, עיצוב גבות בשיטת השערה ושיטות נוספות שניתן לבצע אותן רק אצל מעצבת גבות מקצועית.

למרבה הצער, דווקא ההחלטה הזו לחסוך בכסף, עלולה לעלות לאותן נשים ביוקר בשלב מאוחר יותר וזאת משום שעיצוב גבות בצורה עצמאית יכול לגרום לבעיות שמאוד קשה לתקן – במקרה הטוב, או לנזקים בלתי הפיכים – במקרה הגרוע.

אז מה עלול להשתבש?
נתחיל מתרחיש יחסית מינורי אבל עדיין מדכדך. עיצוב גבות לבד בבית, בתאורה לא אופטימאלית ומול מראה שאינה מיועדת לשם כך, עלול להביא למריטה מיותרת של שערות שחיוניות לעיצוב הכללי של הגבה. כשהוא מתבצע בצורה נכונה, עיצוב משפיע לחיוב על כל הבעת הפנים ואפקט האור והזוהר המוקרן מהן ולכן כאשר מבצעים אותו בצורה חובבנית ומרושלת, עלול להיווצר מראה לא אסתטי ולא מחמיא. בדרך כלל רק מעצבת גבות מקצועית יודעת לעצב גבות מושלמות וזאת באמצעות יכולות טכניות גבוהות, הכשרה רלוונטית וכמובן ציוד איכותי המותאם לכך. במקרה היותר גרוע, מריטה חוזרת של שערות בגבות עלולה להביא לצמיחה דלילה לאורך זמן. במקרים כאלו נדרש תהליך של שיקום גבות, בדרך כלל באמצעות שימוש בטכנולוגיות כמו עיצוב גבות בשיטת השערה, מיקרובליידינג וכדומה.

הניחי את הפינצטה ומצאי מעצבת גבות מומלצת

עכשיו כשאת יודעת בדיוק למה לא כדאי שתגעי בגבות שלך לבד, הגיע הזמן למצוא מעצבת גבות מומלצת. מעצבת גבות ברמה גבוהה היא כזו המתמחה במגוון שיטות, כמו מיקרובליידינג, עיצוב גבות בשיטת פודרה ושיטות נוספות שמטרתן היא להעניק לך גבות מושלמות, שהמבנה שלהן מתאים למבנה הפנים שלך והן מחמיאות ואסתטיות.

ההמלצה הכי חמה בתחום של עיצוב גבות היא על נטע גבות, רשת קליניקות לעיצוב גבות מקצועי, במגוון שיטות וברמה הגבוהה ביותר. ברשת נטע גבות תוכלו למצוא עיצוב גבות איכותי, עם השיטות המתקדמות ביותר בשוק ובאווירה נעימה ומפנקת. כל לקוחה מקבלת יחס VIP והטיפולים מתבצעים בהתאמה אישית, בהתאם לסוג השיער, אופי הבעיה, תקציב וכדומה.

גם אם הגעת למצב שבו מרטת יותר מדי או אם ביצעת טיפול קבוע בקליניקה אחרת וגילית שהתוצאה מרושלת, פני לנטע גבות. רוב הסיכויים שניתן לתקן את הנזק שנעשה וגם את תוכלי להמשיך וליהנות מגבות מושלמות שכולם יחמיאו לך עליהן ועל המראה הזוהר של הפנים שלך.

 

 

מעוניינת גם ? צרי קשר 0546756124 ,
אשמח אם תשתפי ♥♥♥ מאחלת לך גבות מוווושלמות! ♥♥♥
אוהבת המון, נטע גבות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp