לימודים עיצוב גבות

קורסים והשתלמויות של עיצוב גבות – כל מי שלומד יודע?

אם אתם מחפשת עיצוב גבות ברמה גבוהה, סביר להניח שכבר התחלת להתעניין לגבי מעצבות גבות מקצועיות, מכוני ביוטי שמציעים עיצוב גבות בשיטות שונות וכדומה. אולם רגע לפני שאת פונה למעצבת הגבות שיש לה הכי הרבה תעודות על הקיר, יש משהו שחשוב שתזכרי.

כל אחת יכולה לעשות קורס, אבל לא כל אחת יכולה לעצב גבות

התחום של עיצוב גבות נהיה מורכב מאוד בשנים האחרונות. פעם היו נוטלים חוט או פינצטה, משתדלים שלא למרוט יותר מדי וזהו, זה היה נחשב עיצוב גבות. כיום, מדובר על משהו אחר לגמרי. התחום של עיצוב גבות כולל שיטות חדשניות כמו מיקרובליידינג שנועדו להעניק לגבות מראה מעוצב, שופע וטבעי. שיטות כמו שיטת השערה ושיטת הפודרה הן נגזרות של שיטת המיקרובליידינג וככל שהתחום של עיצוב גבות נהיה מורכב יותר, כך דרושה מיומנות רצינית על-מנת לבצע אותו בצורה הטובה ביותר.

לכן חשוב לזכור שכל אחד ואחת יכולים לעשות קורס של עיצוב גבות בשיטות השונות ולתלות את התעודה על הקיר. אולם אין זה אומר שיש להם את המיומנויות החשובות על-מנת לעצב גבות ברמה גבוהה. מעצבת גבות מקצועית צריכה שתהיה לה שליטה מוטורית מלאה בלהבים הקטנים שמרכיבים את מכשיר המיקרובליידינג, כמו גם ידע מקצועי המאפשר לה להתאים את צבע וסוג הפיגמנט ללקוחה בצורה מושלמת, על-ידי אבחון הצבע, מבנה הפנים וכיוון צמיחת השיער.

קל להבין אם כך שלא מספיק רק לעשות קורס עיצוב גבות. יש צורך בידע, ניסיון ומיומנות שניתן לרכוש רק באמצעות ותק בתחום. לכן, כשאת פונה למעצבת גבות במטרה להתעניין ואף לשריין תור, ודאי כי יש לה די ותק בתחום וניסיון בשטח, מעבר לקורס שהיא עברה.

מחפשת עיצוב גבות מקצועי? פני לנטע גבות

אם אתם מחפשת מעצבת גבות מומלצת, רשת הקליניקות של נטע גבות היא בדיוק המקום עבורך. נטע גבות היא לא עוד מעצבת גבות שעברה קורס בתחום, אלא היא אוטוריטה של ממש בתחום של עיצוב גבות בשיטות מורכבות ומאחוריה ניסיון עשיר בהתאמת עיצוב גבות למבנה הפנים של כל לקוחה וכמובן שליטה מלאה בטכניקות כמו עיצוב גבות בשיטת השערה, שיטת הפודרה ועוד. בכל מה שנוגע לגבות שלך, אל תתפשרי. פני לנטע גבות ותיהני משירות של עיצוב גבות ברמה הגבוהה ביותר ויחס חם ואישי שהופך כל טיפול לחוויה של נשיות וטיפוח.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
סקרנים לראות את התהליך של שיטת השערה? צרפתי סרטון קצרצר אודות התהליך בו ביצענו עיתוב גבות בשיטת השערה. בסיום התהליך לבונה נהנית עם גבות מלאות
netagabot
למה לבחור בנטע גבות הרבה נשים מתעניינות בנושא של עיצוב גבות, אולם בחירת מעצבת גבות מקצועית היא החלטה לא פשוטה בכלל. נשים מטופחות מבינות את