לאן נעלמו הגבות שלי? כך תטפלי בנושא של גבות מדוללות

כשאת מעיינת במגזינים של אופנה, צופה בשוברי קופות עתירי סלביות ומציצה במדורי הרכילות, את בוודאי שמה לב לדבר אחד בולט במיוחד: כל כוכבת, זמרת, מלכת יופי ויוטיוברית היא יפהפייה וזוהרת בצורה שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה. במבט ראשון קשה לשים על זה את האצבע, מה שגם שכוכבות הן לרוב מטופחות מכף רגל ועד ראש כך ששום תמונת פפראצי לא תתפוס אותן לא מוכנות. אולם במבט שני ניתן להבחין כי הן מתהדרות בגבות מלאות ומסודרות, כאלו שמשפיעות על כל מבנה הפנים שלהן והכריזמה שהן מפזרות סביבן. אם גם אתם שמת לב לזה אבל סובלת מבעיה של גבות מדוללות, חשוב שתדעי שיש פתרון נוח וזמין גם עבורך.

הסיבות לגבות מדוללות

הנושא של גבות מדוללות מטריד נשים רבות וזאת משום שהסיבות לו גם הן רבות ומגוונות. גבות מדוללות יכולות להיגרם בין השאר בגלל:

  • חסרים תזונתיים
  • מריטת יתר של שיער הגבות
  • שימוש בצבעים ותכשירים לא איכותיים בניסיון לדמות לגבות מראה שופע
  • דלקות עור, מחלות עור ומצבים רפואיים
  • טיפולי כימותרפיה
  • הזדקנות של זקיקי השיער בתהליך הדומה להקרחה של הקרקפת

כך תפתרי את הבעיה בקלות

אם בעבר גבות מדוללות היו גזרת גורל, הרי שכיום ניתן לפתור את הבעיה בקלות רבה. עם זאת, חשוב לוודא שאם את חולמת על גבות מושלמות את צריכה למצוא מומחית בנושא של עיצוב גבות. אחת מהמומחיות האלו היא נטע גבות, בעלת רשת קליניקות שנחשבת מעצבת גבות מומלצת בכל מה שקשור לתחום של שיקום גבות ועיצוב גבות מושלמות גם לנשים בעלות דילול משמעותי באזור. בנטע גבות תמצאי מגוון טיפולים כמו עיצוב גבות בשיטת השערה, שהיא הפתרון האידיאלי לבעיה של גבות מדוללות.

עיצוב גבות טבעיות בהתאמה אישית

אחד היתרונות של עיצוב גבות אצל מומחית כמו נטע גבות, הוא שהמראה המתקבל הוא טבעי וזורם וזאת בניגוד לעבר בו עיצוב גבות בשיטות שונות הביא למראה אטום של מריחת צבע, שהסגיר מיד את העובדה שהגבות שלך קיבלו “עזרה מבחוץ” וגם למבוכה במקום להעלאת הביטחון העצמי. כיום, עיצוב גבות בשיטת השערה ושיטות מתקדמות נוספות, יוצר מראה שלא ניתן להבחין כי הוא אינו טבעי ומולד. אולם גם בנושא הזה אסור לך להתפשר וחשוב למצוא מומחית לעיצוב גבות במראה עדין ותוך התחשבות במבנה הפנים שלך, צבע העור, מאפייני השיער ועוד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp