נטע גבות לוגו

טיפול שיטת השערה, אל תעשי אם לא קראת!

שיטת השערה - מאמר חובה לפני קבלת החלטה.
שיטת השערה - מאמר חובה לפני קבלת החלטה.

טיפול שיטת השערה ידוע גם כאיפור קבוע גבות

את חייבת לקרוא את זה, מאמר חובה!!! 

את מתעניינת בעיצוב גבות בשיטת השערה ומיקרובליידינג, או טיפול אחר לגבות? אני ממליצה לך להיות מוכנה עם כל המידע כדי שתוכלי לבחור נכון טרם ביצוע שיטת השערה.

אז מה בעצם ההבדל בין שיטת השערה, שיקום גבה, מילוי גבה בלוק, שיטת פודרה? זו כנראה השאלה הנשאלת ביותר על ידי בנות שמבררות אודות הנושא ולדעתי אין דרך אחת מובילה ומוחלטת מה הכי יפה \ מתאים \ רצוי.

הבעיה נעוצה בבחירת השיטה שלא תואמת ללקוחה ולדרישותיה. שמי נטע מור יוסף, אצל רבות בנייד אני "נטע גבות" במאמר הבא אפרט כיצד אני ניגשת לנושא שיטת השערה וגם אחלוק איתך את כל המידע שצברתי עד כה.

אני הבעלים הגאה של סטודיו נטע גבות אקדמיה וקליניקה עיצוב ושיקום גבות בשיטת השערה. את יכולה לקרוא אודות האקדמיה לעיצוב גבות בלינק הזה: אקדמיה לעיצוב גבות ולראות את כל תוכן האתר בלינק הזה נטע גבות – אקדמיה וסטודיו לשיטת השערה, אם הגעת לדף הזה ישירות.

ראשית דבר, הכל מתחיל ונגמר ביכולת לעצב את הגבה. עיצוב גבה זה לא ניקוי הגבה על ידי חוט \ פינצטה \ מספריים. עיצוב גבה דורש ידע וראייה של סוף התהליך וההבנה שלכל אחת מתאימה גבה אחרת. כתבתי על זה מאמר שלם בהקשר של עיצוב גבות בשיטת הפודרה, ואת מוזמנת לקרוא אותו בסוף התהליך, או להציץ כבר עכשיו בלינק שיטת פודרה.

שיטת מילוי גבה בלוק

הסרת קעקוע שיטת השערה כושל, הסרת קעקוע איפור קבוע גבות
הסרת קעקוע שיטת השערה כושל, הסרת קעקוע איפור קבוע גבות
נתחיל דווקא מהחמור ביותר, שיטת בלוק, שבשלה עשרות נשים מגיעות אלי לטובת ביצוע  הסרת קעקוע בקליניקה, וזו כנראה השיטה הישנה ביותר והטראומתית ביותר לגבות שהייתה פופולרית משנות ה 20 – 30 וחזרה בשנות 80 – 90.

יוצא לך להיתקל בזה בדרך כלל אצל נשים בשנות ה 50-60 לחייהן, עם גבות פס דקות ומודגשות. לצערי הרב, גם היום ישנן בנות צעירות שמסתובבות עם גבות מילוי גבה בלוק ללא מחשבה על השנים הבאות ומה יקרה שהגיל יעשה את שלו והגבה תדלל. 

בדרך כלל זה לא נובע מבקשה של הלקוחות אלא מחוסר שליטה \ הבנה לצרכי הלקוח.

בחורות צעירות שעוברות את שיטת הבלוק חייבות לקחת בחשבון שזמן הדהיה של הגבה לוקח שנים והן תהינה מוגבלות לעיצוב הגבה שנכפה עליהן בשל השחרת 100 אחוז מהגבה ומשם לביצוע טיפול שיטת השערה, יש דרך לעבור

שיטת מילוי בלוק תתבצע אך ורק על מנת לחדש גוון של נשים שביצעו זאת בעבר והגוון השתנה לגוונים של אפור, אפור ירוק, חום כתום עקב שימוש בחומרים כימיים פחות איכותיים ממה שקיימים היום בשוק.

ישנם דרכים היום לנטרל את הגוון ואפשרויות להחזיר בתהליך מסודר את הגוון הטבעי של הגבה. נשים שביצעו שיטה זו בעבר מתאכזבות לגלות שלא ניתן לעשות הרבה לשיקום הגבה מאחר שהנזק כבר בוצע, טיפולים אלו הם תמיד מאתגרים, אך התוצאה בסוף היא מטורפת.

שיטת הפודרה

שיטת השערה בסטודיו של נטע גבות
שיטת השערה בסטודיו של נטע גבות
טיפול שיטת הפודרה היא מדהימה, ישנן בנות המעוניינות לבצע את הטיפול, אך רוצות לבצע את הטיפול על כל שטח הגבה, אני לא מסכימה לעשות זאת ואני אסביר. שיטת הפודרה בקצרה, מאפשרת לנו לייצר גראדיאנט (הדרגה) של גוון מהחלק התחתון לעליון בגבה ובעצם מדמה איפור עדין של הגבה על ידי תחושת האבקת הגבה שמדמה עפרון או סומק. בשיטת הפודרה דרוש ניסיון רב מאחר שמדובר בבניית גוונים שונים בהתאם למבנה עצם הגבה, והתאמת הפיגמנט ברמת דיוק של 100 אחוזים תוך משחק עם עוצמות הפיגמנט.

שיטת פודרה לבדה תתבצע על נשים שהגבות שלהן כבר מלאות פיגמנט שדהה, ואינן רוצות לבצע הסרת קעקוע, אז, במקרה כזה, אני משקמת את הגבה על ידי בניית מראה יותר עדין תוך נטרול הגוונים הישנים.

ישנו קו דק בין שיטת "מילוי גבה בלוק" לביצוע שיטת פודרה לנשים ללא שיער גבות, בידיים לא מנוסות, בגבות דלילות, שיטת הפודרה יכולה להיות כנזק ולכן תמיד בוחרת ראשית לבצע שיטת השערה ולאחר מכן לחזק בפודרה אם צריך. כתבתי אודות נושא זה מאמר מדהים בלינק הזה: שיטת הפודרה – רק למנוסות.

במקרה זה יש מרווח רחב לעבודה מאחר וכבר יצרנו שערות דקיקות תוך טיפול שיטת השערה.

שיקום ועיצוב גבות

ביצוע שיקום ועיצוב הגבות טרם טיפול שיטת השערה נחלק לארבעה פגמים: עיצוב גבות, צמיחת שערות, קעקוע קודם, צלקות בגבות

עיצוב גבות 

אם עדיין יש צמיחת שיער, ניתן על ידי תהליך שמשתנה בין אחת לשנייה להגיע למצב של גבה מתוקנת עם צורה שמתאימה למבנה הפנים.

התהליך לוקח כמה חודשים שבו משתדלים להשאיר גבה מלאה ככל האפשר אך מבצעים את העיצוב תוך כדי התהליך ובעצם נותנים לגבה אפשרות להתמלא מחדש, הלקוחות אינן מבצעות מריטת חוט ולא מורטים שום שערה מיותרת.

בתהליך זה אני מלמדת את הלקוחה להשתמש בג'ל גבות כדי שתוכל לייצר תחושה של גבה מלאה בנוסף לאיפור עם עפרון.

צמיחת שערות דלילה או הפסיקה לחלוטין. 

מריטת יתר, חורים, צמיחה לא שווה, חוסר צמיחה, במקרים אלו אשאף להשלים את האזור ולדמות אותו עד כמה שניתן בהתאם לפגם כך נגיע למראה של גבה מתוקנת ושלמה, במקרה של דלילות רבה באזורים נרחבים נבצע תיקון גבה והשלמה.

בשיטת השערה \ הצללה בשתי הגבות ליצירת מראה אחיד. לעתים, אני מבצעת בתהליך סקיצה ראשונית של "הדמיית עיצוב גבות ריאליסטית" טרם ההחלטה האם לבצע שחזור גבות. שחזור גבות הוא תהליך מורכב, נדרשת יכולת גבוהה ושילוב כמה מהשיטות. 

קעקוע קודם כושל - יש פתרון והוא פשוט. 

אם לפני כמה שנים היה ביקוש לתקן קעקועים בני 15 – 20 שנה, היום אני נתקבלת בבקשות לתיקוני קעקועים קודמים בין שנתיים – 5 שנים. המודעות גברה, והיכולות שלי כמעצבת גבות מאפשרת לנשים רבות לחוות את הגבות שלהן שוב מחדש כפי שהן דמיינו אותן.

בעזרת המכונות שלי בקליניקה, אנחנו מבצעות הסרת קעקוע, נניח והלקוחה לא מעוניינת להסיר את הקעקוע, ברוב המקרים אני לא מקבלת לטיפול.

הרי אין טעם סתם לחייב אותה על שיטת שערה, כאשר העבודה הקודמת אינה מאפשרת אפילו לראות את השערות החדשות. טיפול על קעקוע קודם מתאפשר רק כאשר הקעקוע דהה לפחות ב 50 אחוז מעוצמתו.

צלקות בגבות

>במקרים אלו אני בוחנת את אופי הצלקת, מיקומה, עומק, אורך הצלקת, רגישות הצלקת ומחליטה על הדרך הטובה ביותר להסוות את הצלקת בתוך שיטת השערה.

במקרים רבים, השינוי הוא דרסטי והלקוחה פשוט מאושרת!

הרשמה לאקדמיה לעיצוב גבות מבוסס סטודיו פרקטיקה

אם הגעת לשלב זה בקריאה והתחום מעניין אותך, את מוזמנת לבקר בדף ההכשרה. שם אני מסבירה איך בתהליך מדהים שכולו כיף, אני מכניסה אותך לתחום ביצוע טיפול בשיטת השערה וחושפת אותך לקריירה מדהימה. ממליצה לך לבקר להתרשמות. אם לא רלוונטי, את מוזמנת להמשיך בקריאה.

טיפול שיטת השערה

שיטת השערה - מאמר חובה לפני קבלת החלטה.
שיטת השערה - מאמר חובה לפני קבלת החלטה.
עיצוב גבות וטיפול בשיטת השערה באה לדמות ולהתחקות אחר מבנה השערות הקיים ולייצר השחלת שיער בעזרת מחט מקרונית כעובי השערה בין השערות הקימות ולהשלים היכן שצריך.

עיצוב גבות בשיטת השערה מוביל למראה של גבות עשירות, מלאות, מוקפדות ונשיות.שילוב של עיצוב גבות בשיטת השערה ושיטת פודרה מוביל למצב של WINWIN. />את מוזמנת לקרוא בפרוט רב אודות התהליכים השונים בבלוג שלי מעניין ת'גבה ולמה אני ממליצה לבצע טיפול בשיטת השערה. זה משנה חיים.
הגבה נראית מסודרת, מודגשת טבעית כאילו הרגע התאפרת. החוויה של גבה מסודרת באופן קבוע נותן תחושה נינוחה ורעננות חיצונית ופנימית.
שיטת השערה היא המועדפת עלי, וניתן לבצע אותה דרך מיקרובליידניג או במחט חשמלית.
במאמר הבא כתבתי בפרוט על ההבדל בין שיטת שערה ומיקרובליידניג.

 

מעוניינת ליצור איתנו קשר?

או, השאירי פרטים מטה.

אודות השתלמות מקצועית, קורסים, שיטת השערה או הסרת קעקוע, ועוד, אנחנו משתדלים לחזור עוד באותו היום.

Be FocusedBe Determined

מאמרים נוספים שאני מציעה לך לקרוא. לכל המאמרים כאן

שמחה להכיר אותך

אני נטע מור יוסף, נשואה עם שלושה בנים. מאמינה מאוד בהתפתחות אישית ושהגורל נכתב עבורנו, אבל עדיין אנחנו צריכות לעבוד קשה עבור החולומות שלנו, חיה ונושמת את מקצוע הגבות קרוב ל 10 שנים.
פייסבוק
פייסבוק
אינסטגרם
אינסטגרם
ביקורות
ביקורות

תודה שפנית אל נטע גבות

מבטיחה לחזור אלייך בהקדם!

עדכונים אחרונים:

עפרון הגבות ששבר את הרשת חזר למלאי!

דילוג לתוכן