עיצוב גבות בשיטת השערה

הקשר בין בטחון עצמי לגבות

מלמדים אותנו שבטחון עצמי זה חשוב ומלמדים אותנו גם שמראה חיצוני משחק תפקיד לא קטן בבניית הביטחון הזה, אבל אף אחד לא באמת מסביר לנו ממה עשוי ביטחון עצמי ואיך בדיוק להשיג אותו. ובכן, התשובה על זה באמת מורכבת אבל יותר מהכול, היא מורכבת מהמון פרטים קטנים שלכאורה נראים שוליים אך הם למעשה קריטיים לתחושת הערך העצמי והביטחון שאנחנו מפגינים ואחד מהפרטים האלו הוא – הגבות שלנו.

הבעיה היא, שלא לכולן יש גבות מושלמות. למעשה, נשים רבות סובלות מגבות מדוללות וכתוצאה מכך גם מירידה בביטחון העצמי. כאן נכנס לתמונה התחום של שיקום גבות, שיכול להחזיר גם לך את הכריזמה וקסם המיוחדים לך. אז איך זה בדיוק עובד?

שיקום גבות מקצועי מבצעים רק אצל מעצבת גבות מומחית

יש כאמור סיבות מגוונות להיווצרות מראה של גבות מדוללות: תזונה לא מאוזנת, גנטיקה לא משהו, טיפולים רפואיים ואפילו מריטת יתר שביצעת בעבר. לא משנה מה הסיבה, משנה כיצד פותרים את הבעיה ואם את סובלת מגבות מדוללות מסיבה כזו או אחרת, את צריכה לחפש אשת מקצוע המתמחה בתחום של שיקום גבות.

כיום יש מגוון שיטות חדשניות לשיקום גבות, שאחת הידועות מבניהן היא שיטת המיקרובליידינג. שיקום גבות בטכניקה הזו מתבצעת על-ידי החדרת פיגמנט אל תוך שכבת האפידרמיס של הגבות, באמצעות מחטים דקיקות המעוצבות בצורה המאפשרת לחקות את מראה השיער הטבעי של הגבות. השיטה הזו מחליפה שיטות מיושנות יותר כמו קעקוע גבות, שנועד גם הוא במקור להעלות את הביטחון העצמי ולהעניק מראה של גבות שופעות, אך למעשה המראה שהתקבל בו היה מאולץ ולא טבעי ורק חטא למטרתו וגם למבוכה בקרב מי שהטיפול פחות הצליח לה.

שיקום גבות יעלה לך את הביטחון בדרכים שלא הכרת

אם את מביטה בבוקר במראה וחשה שהמראה שלך אפרורי וחסר זוהר, בהחלט ייתכן שהבעיה בגבות שלך. הבעיה היא שהתחושה הזו מלוות אותך במשך כל היום ולכל מקום שאת הולכת ולכן הירידה בביטחון העצמי מורגשת מאוד ואפילו אנשים סביבך שמים לב אליה. צרי קשר עם נטע גבות – מעצבת גבות מומלצת, על-מנת לבצע שיקום גבות מדויק ומקצועי והתוצאות לא יאחרו להגיע. כבר אחרי הטיפול הראשון תרגישי בהבדל ותוכלי ליהנות לאורך זמן מגבות מושלמות של אישה מלאת כריזמה וביטחון עצמי שנהנית להסתכל על עצמה במראה ושגם אחרים לא יכולים להתעלם ממנה.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
netagabot
התחום של עיצוב גבות כולל כיום מספר שיטות ומי שרק מתחילה להתעניין בנושא עלולה למצוא את עצמה תוהה מהי השיטה המתאימה ביותר עבורה והיכן הכי
netagabot
לאן נעלמו הגבות שלי? כך תטפלי בנושא של גבות מדוללות כשאת מעיינת במגזינים של אופנה, צופה בשוברי קופות עתירי סלביות ומציצה במדורי הרכילות, את בוודאי