NETA

הצללת גבות

נטע גבות - הצללות

התחום של עיצוב גבות כולל כיום מספר שיטות ומי שרק מתחילה להתעניין בנושא עלולה למצוא את עצמה תוהה מהי השיטה המתאימה ביותר עבורה והיכן הכי כדאי לעבור את הטיפולים. את מוזמנת להכיר את המומחית לעיצוב גבות – נטע גבות, שמתמחה בין השאר בתחום של עיצוב גבות עם הצללת גבות, שיטת השערה, מיקרובליידינג ועוד.  האפקט שיעניק לגבות שלך בדיוק מה שהן צריכות.

הצללת גבות מה המטרה בעיצוב גבות עם הצללות ומי זקוקה לשיטה הזו?

הצללות בגבות נועדו על-מנת לייצר השלמה ונפח לגבות הקיימות. עיצוב גבות עם הצללת גבות מסייעת
ביצירת אפקט הצל שיש מעל שכבת העור, שנוצר מהבליטה העדינה של השערות. נשים שסובלות מגבות דלילות מאוד, צריכות בדרך כלל עיצוב גבות עם הצללה על-מנת להגיע למראה של גבה עם נפח. נשים עם שערות קיימות הזקוקות להשלמה בלבד, מקבלות את הצל מהשערות עצמן והתוספת של עיצוב גבות עם הצללה נועדה כדי לתת עומק נוסף למראה כולו.

מה הכי חשוב לדעת לגבי הצללת גבות?

נשים רבות טועות לחשוב שהצללת גבות ושיטת הפודרה הן שיטות זהות. זוהי טעות נפוצה שעלולה לגרום לטעויות בבחירת מעצבת גבות מומלצת ובטיפול כולו. כשכל הגבה מקבלת הצללה ואפילו הצללה עמוקה, מתקבל מראה לא אסתטי של גבות כהות מדי, שטוחות ומודבקות. 

בנוסף, עיצוב גבות חובבני ולא מקצועי עם חוסר שליטה אבסולוטי בעומק ההצללה, מביא למראה לא מחמיא ולא טבעי בו גווני הפיגמנט משתנים לאורך הגבה. במקרים כאלו יש לבצע הסרה או תיקון אצל מעצבת גבות מומלצת, תהליך ארוך ומייגע הכרוך בעלויות כספיות גבוהות שהיה ניתן להימנע מהן. לכן, חשוב לבחור מעצבת גבות מומלצת ומקצועית המיומנת בתחום של עיצוב גבות עם הצללה.

 

שיטת הצללה - דוגמאות

מיקרובליידינג שיטת השערה לייט
מיקרובליידינג שיטת השערה לייט

מיקרובליידינג שיטת השערה לייט

שיטת לייט טובה לאלו בעלות שיער גבה בינוני עד צפוף. בשיטה זו מוסיפים את השערות על פי סקיצה בשימוש עם מחט 0.2-0.25, ליצירת שערות דקות מאוד. השערות בשיטה זו נבלעות בתוך הגבה הקיימת ומוסיפות נפח. שיטה זו אינה מומלצת לנשים עם גבות דלילות וגבות ריקות בנוסף, לנשים ללא גבות בכלל נגדיל את הצפיפות על מנת לייצר נפח גבה עדין, עם הצללה קלה. 

מיקרובליידינג שיטת השערה כהה
מיקרובליידינג שיטת השערה כהה

שיטת השערה מיקרובלדיינג כהה ועבה.

בביצוע שיטת השערה לנשים עם גבות בעוצמה בינונית אך כהות, ואינן נדרשות לבצע צביעת גבות.
השערות עבות יותר ומתאימות לשערות הקיימות.
אין לבצע שיטת השערה כהה על נשים ללא גבות, התוצאה תהיה תחושה של ציור ולא טבעית. שימוש במחט 0.3-0.4.

שיטת פודרה אומברה
שיטת פודרה אומברה

פודרה אומברה

לא ניתן לבצע עם מיקרובליידינג, דרושה צפיפות עם מחט מסרק, של 5-8.
העבודה צריכה להתבצע במיומנות וללא חזרה על שטחים מתים כדי לייצר הצללת גבות רציפה.
שיטת אומברה לבדה לא מומלצת לביצוע כלל, שכן התוצאה על גבות דלילות וחסרות היא של ציור.
נשים מבקשות לבצע שיטת פודרה אומברה, כדי לייצר תחושת איפור סומק לגבה, יש לזכור ש הגבה אינה נראית טבעית אלא מאופרת קבוע.

קומברה משולבת
קומברה משולבת

קומברה - ידוע גם כמשולבת

שיטה המשולבת מתאימה לגבות דלילות – בינוני, מבצעים שיטת שערה ודרוג של אומברה כדי להגיע למצב של עיצוב גבות עשיר, שיטה זו שומרת על הטבעיות לקראת מרכז הפנים ומסתיימת
באיפור פודרה בקצה הכנף תוך הצללת גבות בגבולות שפיץ הגבה. 
נדרשת מיומנות גבוהה עם המכונה ומשחק עם גוון פיגמנטים כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

פודרה משולבת צפוף
פודרה משולבת צפוף

פודרה משולבת דארק.

טכניקה זו מתאימה לנשים עם עור פנים כהה יותר מעור בהיר, יצירת שערות עבות במחט 0.4 ושילוב אומברה כהה, השערות בשיטה זו מודגשות ובולטות ומשולבות גם שערות דקות ליצירת נפח
תלת מימדי.

שיטת נוצה לייט
שיטת נוצה לייט

נוצה לייט

ניתנת לביצוע אך ורק על בסיס גבות קיימות, המטרה היא להוסיף הצללה למילוי הגבות כדי לתת להן הדגשה קלה, בשיטה זו אנחנו לא מייצרות שערות. מתאימה למי שיש גבות מסודרות מלאות שלא דורשות שיטת השערה או מיקרובליידינג.

שיטת נוצה לייט
שיטת נוצה לייט

נוצה מאסיב

מתאימה לבנות עם גבות בעוצמה בינונית אך מלאות שלא נדרשת הוספת שיטת השערה, ההצלה בנוצה מאסיב מאפשרות לבצע טיפול הדגשה ומילוי גבות מאחורי השערות הקיימות.

לסיכום

ישנן טכניקות רבות לביצוע הצללת גבות, ואני יכולה להעיד על עצמי שאני עובדת עם כולן, ועדיין בוחרת את הטכניקה שהכי תתאים לך, מתוך ידיעה שאני רוצה שתקומי כל בוקר מאושרת ושמחה על התוצאה. חשוב לזכור שגם את הטכניקה שאת מעוניינת בה מדהימה ככל שתהיה מעניינת אותך
לא בטוח שזה מה שמתאים לך בסופו של דבר למבנה הפנים, גוון העור ועוד שיקולים שנדבר עליהם טרם הטיפול.

 

פני כבר עכשיו לנטע גבות – המומחית בטיפול הצללת גבות

נטע גבות מפעילה רשת קליניקות בתחום של עיצוב גבות עם הצללת גבות ובמגוון שיטות. היא מקפידה על רמה גבוהה של מקצועיות ומיומנות בכל שיטה שהיא מציעה, כולל הצללה מדויקת בגבות של נשים ברמות דילול שונות. אחד הדברים שנטע גבות מקפידה עליהם היא יצירת הצללה מתחת לשכבת השערות החדשה שנוצרת במהלך הטיפול והתוצאה היא אזורים עם כהות עדינה יותר, בדיוק כמו בגבה טבעית ורגילה.

לכן, אם אתם מחפשת מעצבת גבות מומלצת ורוצה לדעת שאת מקבלת את הטוב ביותר בתחום ההצללות, פני לנטע גבות ושרייני טיפול באווירה מקצועית ונעימה שתגשים לך את החלום של גבות
מושלמות.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.