NETA

אודות נטע גבות עיצוב ושיקום גבות

למה קוראים לי נטע עיצוב ושיקום גבות בשיטת השערה ואיך הגעתי למקצוע שלי. גם, למה פתחתי אקדמיה לעיצוב גבות – אודות הסטודיו ואודותיי.

מאז ומתמיד תחום עיצוב הגבות היה האהבה הגדולה שלי. למרות שמעולם לא הפסקתי להשתמש בכישורי בתחום עיצוב גבות, לחיים תכניות משלהם ותכנון מוקדם היה מושלם ביומן. בהשכלתי אני מהנדסת תעשייה וניהול.

אט אט השקעתי בטיפוח קריירה מספקת בתחום ניירות ערך. עם השנים מצאתי עצמי נמשכת יותר ויותר לאהבה הוותיקה שלי עיצוב גבות וממסדת זאת כתחום העיסוק העיקרי שלי.

הרצון לשלמות, שימת הלב כמעצבת גבות למיקום כל שערה בגבה, משפיעה ישירות על לקוחותיי.

לקוחות אלו שהן מצדן מסופקות מרוצות ובעיקר מפרגנות. אז אולי אין מקצוע מהנדסת גבות, אך אני מבטיחה לך שאני הדבר הקרוב ביותר לזה. בסטודיו שלי ובאקדמיה היום תוכלי למצוא פתרון לכל מה שקשור לגבות.
אודות הסטודיו של נטע גבות
אודות הסטודיו של נטע גבות

ככה התחלתי.

תגידי, גם את כמוני? כל הזמן עושה חשבון נפש, תוהה על איך לשפר את המקום שבו את נמצאת? להזניק את החיים שלך קדימה? אני למשל הייתי מאחלת לעצמי בכל שנה, שהשנה הבאה תהיה לי שנה מדהימה.

אבל שנים רבות לא שאלתי את השאלה הנכונה, איך? איך שנה הבאה תהייה שנה מדהימה? בלי תוכנית, בלי מטרה, בלי אסטרטגיה, בלי נקיטת שינוי ויציאה מאזור הנוחות?

את יודעת, גם אני כמוך, ביליתי את רוב חיי במשחק תופסת. את לא מרגישה את זה? תמיד צעד אחד מאחור, תמיד קצת מאוחר מדי. שואלת את עצמך את אותן שאלות בכל שנה.. כל אחת עם ההזדמנות שהיא פספסה.

אם רק ואם רק ואם רק….

התחושה הייתה שכל הזמן הייתי מאחורי אלו שהיו אמיצות ממני. עובדת כל כך קשה, רצה ספרינט… ואלו שלפני, הן, הן פשוט גלשו קדימה.. כל המאמץ הזה שהשקעתי ועדיין להישאר מאחור, היה מאוד מתסכל.

עד שהבנתי שהסיבה הייתה, כי לא נקטתי פעולה. בפעם הראשונה שבה נקטתי פעולה אמיתית, זו הפעם הראשונה שהפסקתי לשחק תופסת. ולמעשה להתקדם באמת.

זה קרה לפני מספר שנים, למרות תואר ראשון בהנדסה ועבודה יציבה בתחום של ניירות ערך. הבנתי שאני כבר לא קמה בכיף ליום העבודה שלי. לא מסופקת משגרת היום שלי, ומרגישה מבוזבזת. אז החלטתי שאני עושה את השינוי לתחום עיצוב הגבות, תחום שתמיד אהבתי.

גם עבורך, 2023 יכולה להיות השנה שבה את מקדימה את המשחק. מדהים כמה קל לנצח במרוץ הזה כשאת מביטה קדימה, לראש התור. לאחר שנים בתחום ואלפי נשים שביצעו אצלי את שיטת השערה, החלטתי לפתוח את האקדמיה. תראי, רבות שאלו אותי במשך השנים, מה הטכניקה שלך? איך השערות שאת מציירת בגבות, כל כך טבעיות?

והמשפט שתמיד חוזר על עצמו: וואווו נטע את לא עושה כמו כולן יש משהו שונה בגבות שאת עושה … את חייבת ללמד!!!

בנות שומרות אותי בטלפון כנטע גבות, זה הטייטל שלי, ואני משקיעה בו יום ולילה, בתואר הכבוד הזה שבניתי לעצמי.

והיום אני יודעת שאני יכולה להעניק גם לך את התואר הזה בסיום הקורס.

תואר שיחשוף בפנייך את כל הסודות והטכניקות שבהן אני משתמשת כדי לייצר הכנסה יציבה משמעותית עם פוטנציאל אדיר ובעיקר התואר שגורם לי בכל בוקר לקום עם סיפוק ואושר ממה שאני עושה.

החלטתי שהשנה אני הולכת להילחם יותר חזק על ראש התור!

2023 הולכת להיות השנה השלי!

זו השנה! שבה אני הולכת לפרוץ!

אף אחד לא יעצור אותי! אפילו לא אני!

היום, שנת 2023, את מוזמנת לקבל את ההחלטה שלך,

ישנם קורסים שממתינים לך! קורס סטודיו פרקטיקה ללימוד מקצוע שיוציא אותך מהמרוץ הזה וייתן לך את הכלים לחיות את החיים שמגיעים לך, חיים שבהם תתחילי לבנות את ההון שלך מאפס, ותצמחי מהר!

בלי אותיות קטנות, בלי מכשולים. 8 מפגשים פרונטליים, איתי! ואין טוטאלית ממני ויסודית ממני, כל כולי מושקעת איתך בחודשיים אינטנסיביים שבהם אני מלמדת אותך להיות אמנית לשיטת השערה ולהתחיל לייצר כסף לפני הכל.

אז היכן ההזדמנות שלך? בלינק המצורף.

שוב הגענו לנקודה כמו בכל שנה שבה את צריכה לקבל החלטה, כיצד השנה הבאה שלך תראה, בואי להתגבר על הפחד.
היום לאחר שנים רבות בתחום, פתחתי את האקדמיה: “נטע גבות סטודיו ללימוד שיטת השערה” באקדמיה אני מלמדת את המקצוע בצורה פרקטית, ללא תאוריות מיותרות. יש עניין רב במיוחד היום סביב הנושא של למידת התחום הספציפי הזה, בגלל הסיפוק, קהל הלקוחות ובטח בגלל פוטנציאל ההכנסות.
אז איך בוחרים נכון? איך תדעי מה באמת הכי טוב עבורך? המטרה שלי היא להפוך אותך למקצוענית, להביא אותך לתוצאה מדהימה בזמן קצר ולא לוותר על מצוינות לאורך כל התהליך, אני מלמדת אתכן את כל הסודות מהתעשייה ובשורה התחתונה, איך אנחנו מרוויחות כסף וכמה שיותר ועדיף לבזבוזים 🙂 בואי הצטרפי אלי, מבטיחה לך חוויה מטורפת, אז אני נטע, מומחית ל עיצוב ושיקום גבות בשיטת השערה. אוהבת. נטע גבות ♥♥♥

מאמרים נוספים שאני ממליצה לך לקרוא. לכל המאמרים כאן

מעוניינת בפרטים נוספים צרי אתנו קשר:

טלפון:  050-3916639

או השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם.